Ηλεκτρικό Υπόστρωμα – Κουβέρτα

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #114124 από mpampou
Έχει δοκιμάσει κανείς ηλεκτρικό υπόστρωμα να μοιραστεί μαζί μας εντυπώσεις σκοπεύω να προχωρήσω σε αγορά και θα ήθελα να ξέρω αν αξίζει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #114132 από liakjim
Απαντήθηκε από liakjim στο θέμα Ηλεκτρικό Υπόστρωμα – Κουβέρτα
Η μεγαλύερη ανακάλυψη της ανθρωπότητας μετά την φωτιά και τον τροχό.

Μπορεί να αστειεύομαι αλλά από τότε που αγόρασα ένα , δεν μπορώ να φανταστώ την ζωή μου χωρίς αυτό.
Η αίσθηση του να πέφτεις σε ήδη ζεστό κρεββάτι , είναι το κάτι άλλο. Πριν καταριόμουν την ώρα που θα έπεφτα στο κρεββάτι...Είχα να υποφέρω συν τις άλλοις και τα ξύλα πόδια της γυναίκας μου.
Πλέον αποτελούν παρελθόν!!!

Προσωπικά έχω πάρει υπόστρωμα (κουβέρτα δεν ξέρω).
Αν είναι για 2 άτομα , απαραίτητη η ξεχωριστή ρύθμιση.
Το βάζω 45' πριν κοιμηθώ στο τέρμα και κατά την διάρκεια του ύπνου παραμένει κλειστό. Η θερμότητα των ανθρώπινων σωμάτων μας φτάνει για συντήρηση.

Υ.Γ. ¨εχω αυτήν www.skroutz.gr/s/3964439/Lloytron-F905-%...%80%CE%BB%CE%B7.html

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #114134 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Ηλεκτρικό Υπόστρωμα – Κουβέρτα
Εγω παντως παιδια "αρρωσταινω" κ με την σκεψη οτι θα ζεσταινομαι στον υπνο.
Το καλοκαιρι π.χ. ειναι για μενα η χειροτερη εποχη.
Θεωρω οτι το υπνοδωματιο (μιλαω για ενηλικες) δεν πρεπει να εχει πανω απο 16-17 βαθμους.
Με ενα σκεπασμα με το παπλωμα η την κουβερτα κανεις τον καλυτερο υπνο!
Βεβαια η γυναικα μου-οπως ολες σχεδον-λατρευει την ζεστη.
Εχουν γινει κατι καβγαδες το χειμωνα αλλο πραγμα! :lol:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115924 από Gdevil
Απαντήθηκε από Gdevil στο θέμα Ηλεκτρικό Υπόστρωμα – Κουβέρτα

liakjim έγραψε: Η μεγαλύερη ανακάλυψη της ανθρωπότητας μετά την φωτιά και τον τροχό.

Μπορεί να αστειεύομαι αλλά από τότε που αγόρασα ένα , δεν μπορώ να φανταστώ την ζωή μου χωρίς αυτό.
Η αίσθηση του να πέφτεις σε ήδη ζεστό κρεββάτι , είναι το κάτι άλλο. Πριν καταριόμουν την ώρα που θα έπεφτα στο κρεββάτι...Είχα να υποφέρω συν τις άλλοις και τα ξύλα πόδια της γυναίκας μου.
Πλέον αποτελούν παρελθόν!!!

Προσωπικά έχω πάρει υπόστρωμα (κουβέρτα δεν ξέρω).
Αν είναι για 2 άτομα , απαραίτητη η ξεχωριστή ρύθμιση.
Το βάζω 45' πριν κοιμηθώ στο τέρμα και κατά την διάρκεια του ύπνου παραμένει κλειστό. Η θερμότητα των ανθρώπινων σωμάτων μας φτάνει για συντήρηση.

Υ.Γ. ¨εχω αυτήν www.skroutz.gr/s/3964439/Lloytron-F905-%...%80%CE%BB%CE%B7.html

Συμφωνώ και επαυξάνω
Ένα τέτοιο υπόστρωμα (για κουβέρτες δεν έχω δει και ούτε ξέρω κάτι) είναι ότι πρέπει για να βρείς το κρεβάτι σου ζεστό.


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115956 από ippomas
Απαντήθηκε από ippomas στο θέμα Ηλεκτρικό Υπόστρωμα – Κουβέρτα
Γενικα οσοι ενδιαφερονται για να χρησιμοποιησουν τετοια κουβερτα θα πρεπει να προσεξουν απο την τιμη της μεχρι και την λειτουργια της, και για να ειμαι ποιο ακριβης εχει κουβερτες απο 20-25ε και στην Βουλγαρια στα 12ε στην Τουρκια στα 8ε παντα για μονες μιλαω και φυσικα κυμαινονται οι αντιστασεις, εαν εχει χρονοδιακοπτη για νυχτερινη λειτουργια κλπ. Σιγουρα διαφερουν οι ποιοτητες και οι εγγυησεις ολα υπο εξεταση.

Το να ρωτας δεν ειναι κακο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.055 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ