Κλιματιστικά - ποιο να διαλέξω;

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #80076 από klaz
Απαντήθηκε από klaz στο θέμα Κλιματιστικά - ποιο να διαλέξω;
Σημερα και πριν απο λιγες ωρες τελειωσε η τοποθετηση.το μηχανημα;; Απλα εκπληκτικο.η ζεστη; ΚΟΛΑΣΗ.το δουλευω μαξιμουμ στους 24 και
Μιλαμε για καυτο αερα και στην συντηρηση στους 22-23.το συστηνω ανεπιφυλακτα και πιστεψτε με .αν και περιππυ 60 τμ ενιαιου σχεδον χωρου δεν το βρισκω υπερβολη αφου το μηχανακι δεν δουλευει στην τσιτα.η εξωτερικη του μοναδα αθορυβη οσο αθορυβη μπορει μα ειναι σε ενα τετοιο τερας και εντυπωσιακη απο ογκο μεγεθος και βαρος.τοποθετηθηκε σε ποδαρικα στο πατωμα του κατω οροφου στο μπαλκονι.για οτι αλλο σχετικα ρωτηστε με.


Mobile klaz speaking...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #80081 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Κλιματιστικά - ποιο να διαλέξω;
καλοριζικο και καλες ζεστες :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #80137 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Κλιματιστικά - ποιο να διαλέξω;

klaz έγραψε: Σημερα και πριν απο λιγες ωρες τελειωσε η τοποθετηση.το μηχανημα;; Απλα εκπληκτικο.η ζεστη; ΚΟΛΑΣΗ.το δουλευω μαξιμουμ στους 24 και
Μιλαμε για καυτο αερα και στην συντηρηση στους 22-23.το συστηνω ανεπιφυλακτα και πιστεψτε με .αν και περιππυ 60 τμ ενιαιου σχεδον χωρου δεν το βρισκω υπερβολη αφου το μηχανακι δεν δουλευει στην τσιτα.η εξωτερικη του μοναδα αθορυβη οσο αθορυβη μπορει μα ειναι σε ενα τετοιο τερας και εντυπωσιακη απο ογκο μεγεθος και βαρος.τοποθετηθηκε σε ποδαρικα στο πατωμα του κατω οροφου στο μπαλκονι.για οτι αλλο σχετικα ρωτηστε με.


Mobile klaz speaking...



Απο της καλιτερες επιλογες και σαν μαρκα και σαν μεγεθος για τα 60τμ που το πηρες!Αυτο που δεν μπωρο
ωμος στο να επιλεξω κλιματιστικο ως κεντρικη θερμανση ειναι το μονιμος θορυβος.Και αν η διαριθμυση
του σπητιου δεν το επιτρεπει η οχι καλει κατανομη θερμανσης σε ολους τους χωρους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #80212 από klaz
Απαντήθηκε από klaz στο θέμα Κλιματιστικά - ποιο να διαλέξω;
Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια καλοι μου φιλοι. Οσο αφορα τον μηδαμινο θορυβο της εσωτερικης μοναδος ,περισσοτερο με θροισμα αερα ακουγεται προσωπικα δεν με πειραζει ουτε και με κουραζει αφου υπαρχει θαλασσινο ενυδρειο στον χωρο οποτε υπαρχει και καποιος αναλογος θορυβος.αλλα και εδω που τα λεμε λιγοτερο θορυβο κανει μια επωνυμη αεροθερμη σομπα πελλετ..; Με την καμμια πιστευω...


Mobile klaz speaking...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #80649 από -Δημήτρης-
Καλημερα και καλο μηνα σε ολους....

Πριν απο 2/μηνες εκανα μια αγορα ενος fujitsu 9BTU ASYG LECA {inverter}...
Στο σπιτι που ζω με την οικογενεια μου δεν εχω για την ωρα αλλη θερμανση εκτος απο Ac,περσι αυτην την εποχη δηλαδη κοντα στα Χριστούγεννα 2011 αλλαγη με 2012 ειχα περισσοτερο ρευμα κατα 400/Ε''
Μιλαμε με το που εβαλα το 9/αρη τεραστια διαφορα δεν το περιμενα να εχω 400/Ε'' κατω μονο με ενα inverter..!!
;) Σας το γραφω αυτο για το συγκεκριμενο μηχανημα γιατι εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενος.... :cheer:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #80657 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Κλιματιστικά - ποιο να διαλέξω;

-Δημήτρης- έγραψε: Καλημερα και καλο μηνα σε ολους....

Πριν απο 2/μηνες εκανα μια αγορα ενος fujitsu 9BTU ASYG LECA {inverter}...
Στο σπιτι που ζω με την οικογενεια μου δεν εχω για την ωρα αλλη θερμανση εκτος απο Ac,περσι αυτην την εποχη δηλαδη κοντα στα Χριστούγεννα 2011 αλλαγη με 2012 ειχα περισσοτερο ρευμα κατα 400/Ε''
Μιλαμε με το που εβαλα το 9/αρη τεραστια διαφορα δεν το περιμενα να εχω 400/Ε'' κατω μονο με ενα inverter..!!
;) Σας το γραφω αυτο για το συγκεκριμενο μηχανημα γιατι εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενος.... :cheer:


δηλ με ενα 9αρι ζεσταινεις το σπιτι ?
δεν μας ειπες ομως περσυ με τι ζεσταινοσουν κι εχεις τετοια διαφορα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ