Primus 45

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #146652 από ΗΠΕΙΡΩΤΗΣ
Απαντήθηκε από ΗΠΕΙΡΩΤΗΣ στο θέμα Primus 45
Καλημέρα φίλε Παναγιώτη.Το πέλετ από ηλιόσπορο αφού το ρίξεις στο σιλό θα πρέπει να χτυπήσεις με το χέρι σου λίγο το σιλό για να καθίσει το πέλετ επειδή είναι σχετικά ελαφρύ.Τι ρυθμίσεις είχες; Εγώ με 45 αναμονή 2΄τροφοδοσία και 50-55 αέρα είχα αρκετά καλή καύση.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #146654 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Primus 45

fiestakias έγραψε: καλησπερα παιδια θα ηθελα την γνωμη σας εχω βρει για ενα φιλαρακι που θελει να μπει και αυτος στη μαχη του πελλετ εναν primus 34 τριων χρονων σε σχετικα κλη κατασταση αν εξαιρεσουμε λιγη πισσα στα τοιχωματα στο ανω μερος και κατω στο τασακι.1300 ευρω αξιζει λετε η να παει για καινουργιο λεβητα???thanks

Η πισσα δεν ειναι προβλημα,βγαινει και ουτοσι αλλως και καινουριο να παρει παλι θα μαζεψει πισσα. 1300€ ειναι καλη τιμη γιατι καινούριος εχει κανένα 1000αρικο παραπανω απο οτι βλεπω.Αρκει να ειναι σε καλη κατάσταση τα ηλεκτρονικά του και τα ηλεκτρικα του.


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #146656 από Panagiotis Primus34
Απαντήθηκε από Panagiotis Primus34 στο θέμα Primus 45
Ηπειρωτης ..Ναι καταλαβα και το εκανα εριξα ενα τσουβαλι 25κιλο και δοκιμασα να δω αποδοση .και στο δικο μου ετσι το ειχα οπως και τωρα με πελλετ το ΜΑΚΙ απο λαρισα το εχω 2 ριχνει 40 αναμονη και 45 αερα ....Μεγυστη θερμοκρασια 195 βαθμους στα καυσαερια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #148921 από koskoz
Απαντήθηκε από koskoz στο θέμα Primus 45
Καλησπέρα, ή μάλλον καλή "νέα περίοδο καύσης" και καλό χειμώνα σε όλα τα μέλη του φόρουμ και, κυρίως σε όσους έχουν λέβητα mavil primus και έχουν κατά καιρούς γράψει σ΄αυτό το θέμα. Κάθε χρόνο, παρατηρούσα ότι άρχιζαν νωρίς τα σχόλια και οι κουβέντες. Φέτος ανησυχώ μήπως κλείσει το συγκεκριμένο θέμα, γιατί κανένας δεν κάνει την αρχή, και νομίζω ότι όλες οι πληροφορίες που ανταλλάζαμε αυτά τα δύο-τρία χρόνια (δε θυμάμαι πότε ξεκίνησε, μάλιστα νομίζω ότι είναι εκλειπών δυστυχώς αυτός που ξεκίνησε το συγκεκριμένο θέμα)μας ωφέλησαν όλους σχεδόν (εμένα πάντως σίγουρα από τεχνικής απόψεως), πέρα κι από την ευχαρίστηση της κουβέντας με ανθρώπους που έχουν κοινά προβλήματα και τα μοιράζονται. Σας χαιρετώ λοιπόν και ελπίζω να συνεχίσετε να γράφετε τις εμπειρίες σας πάνω στο συγκεκριμένο θέμα, για να συνεχίσω κι εγώ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #149363 από panelbas
Απαντήθηκε από panelbas στο θέμα Primus 45
Για στα μέλη του φόρουμ.Καλό χειμώνα να έχουμε χωρίς λεβητοπροβλήματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #149605 από ILIASPOT
Απαντήθηκε από ILIASPOT στο θέμα Primus 45
Καλησπέρα και από εμένα και καλές και απροβλημάτιστες καύσεις να έχουμε.Koskoz πελετ καις η ξύλο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.259 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ