Λέβητες Progetto Pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #46550 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Αυτο που λετε ειναι νομιζω το καλυτερο που μπορει κανεις να κανει!

Περιμενετε να δουλεψουν τα μηχανηματα φετος, να βγουν οι οποιες αστοχιες ή προβληματα και με καθαρο το μυαλο και χωρις βιασυνη την ανοιξη επιλεγετε τι θελετε να κανετε.

Ασε που ετσι που μας παει ο καιρος, θα σας καλυψουν πολυ χαλαρα τα αποθεματα σας. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #46598 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
ο χειμωνας ειναι ακομα πισω τεο.Μακαρι να παει ετσι γιατι αλλιως θα βγει η υγειονομική υπηρεσία να κάνει ελέγχους και να μοιράζει μάσκες στην πόλη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #46602 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
Εγώ για να το πάω λίγο πιό μακριά ,άν τελικά είναι βαρύς ο χειμώνας , θα καταργηθεί το ευρώ και θα ανταλλάζουμε ξύλα και πέλλετ για τις συναλλαγες :P

πχ. Πόσο την πήρες αυτή την τοστιέρα ρε σύ ??
Τσάμπα πράγμα φίλε .2 Τσουβάλια πέλλετ από τα Lidl :whistle:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #51680 από simtom
Απαντήθηκε από simtom στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet

blackbird έγραψε: Να κανω μια ερωτηση σε οσους εχουν NECIA ή VESTA ,ο κυκλοφορητης σε σας δουλευει συνεχεια?



Τελικά βρήκες απάντηση στο ερώτημά σου; Γιατί κι εγώ έχω την ίδια απορία. Οι εργοστασιακές ρυθμίσεις λένε ότι ο κυκλοφορητής μπαίνει όταν η θερμοκρασία νερού φτάσει στους 45 βαθμούς. Στο δικό μου Necia 24 ξεκινά από τη έναυση του pellet και δε σταματά καθόλου.
Και κάτι ακόμη. Μήπως γνωρίζεις πώς αλλάζω την θερμοκρασία των 45 βαθμών του κυκλοφορητή. Το manual που έχω δεν δίνει καμιά απάντηση.

Όποιος μπορεί να βοηθήσει θα το εκτιμούσα πολύ.
Ευχαριστώ
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by simtom.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #53667 από δημητρηςvesta40
Απαντήθηκε από δημητρηςvesta40 στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet
καλησπερα παιδια..εχω ενα καυστηρα vesta 40 progetto pellet σε ενα σπιτι 130 τετραγωνικα...θα η8ελα να σας παρακαλεσω αν γνωριζετε τι ρυθμιση να τν κανω γιατι δν γνωριζω...σας ευχαριστω πολυ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #54688 από blackbird
Απαντήθηκε από blackbird στο θέμα Λέβητες Progetto Pellet

simtom έγραψε:

blackbird έγραψε: Να κανω μια ερωτηση σε οσους εχουν NECIA ή VESTA ,ο κυκλοφορητης σε σας δουλευει συνεχεια?



Τελικά βρήκες απάντηση στο ερώτημά σου; Γιατί κι εγώ έχω την ίδια απορία. Οι εργοστασιακές ρυθμίσεις λένε ότι ο κυκλοφορητής μπαίνει όταν η θερμοκρασία νερού φτάσει στους 45 βαθμούς. Στο δικό μου Necia 24 ξεκινά από τη έναυση του pellet και δε σταματά καθόλου.
Και κάτι ακόμη. Μήπως γνωρίζεις πώς αλλάζω την θερμοκρασία των 45 βαθμών του κυκλοφορητή. Το manual που έχω δεν δίνει καμιά απάντηση.

Όποιος μπορεί να βοηθήσει θα το εκτιμούσα πολύ.
Ευχαριστώ


Ειχε προβλημα η πλακετα,τωρα ξεκιναει στους 45 βαθμους κανονικα,ειχα προβλημα γιατι μου κρυωνε και τα νερα του θερμοσιφωνα.Οι ρυθμισεις του κυκλοφορητη γινονται με χρηση κωδικου στο τεχνικο μενου αλλα δεν ξερω αν πρεπει να την ανεβασεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.208 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ