Λέβητες Progetto Pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151307 από dimospsy
Απαντήθηκε από dimospsy στο θέμα Re:Λέβητες Progetto Pellet
Τι να πω... Μικρό το κακό πάντως αφού συνεχίζει να καίει!!!
Έχουμε 5 χρονια εγγύηση για μεταλλικά μέρη νομίζω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151308 από Kosmas71
Απαντήθηκε από Kosmas71 στο θέμα Re:Λέβητες Progetto Pellet
Ευχαριστω για την πληροφορια. Σε επικοινωνια μου παντως με το εργοστασιο απο το πρωι περιμενω να με παρουν τηλεφωνο να δουμε τι και πως θα γινει.
...Δεν θα ηθελα παντως να μου δημιουργηθουν αμφιβολιες για κατασκευαστικα προβληματα στον εν λογω λεβητα λογω αυτου του προβληματος αλλα αν υποθεσουμε οτι λειτουργησε ουτε εναν χειμωνα γεματο φοβαμαι μην δουμε και τιποτα χειροτερα. Βεβαια ολα αυτα πιστευω λυνονται με την σωστη και επαγγελματικη διαθεση που εχει και πρεπει να δειχνει η καθε κατασκευαστρια εταιρεια αναγνωριζοντας τα πιθανα λαθη ,καθως αστοχιες υλικου μπορει να συμβουν παντου και παντα και να μην προσπαθουν να ριχνουν το μπαλακι στους χρηστες η τους συντηρητες οταν εγειρονται θεματα εγγυησης καλης λειτουργιας αλλα και σωστης κατασκευης.
Last edit: 8 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Kosmas71.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151314 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Re:Λέβητες Progetto Pellet
Καλησπερα κοσμα.πτεσματα !!!!!!!!!!!!το βγαζεις απο την μπριζα και δωναζεις καποιον με ηλεκτροκολληση να σου το κολλησει και να περασει και το αλλο!!!!!!!!σιγα μην στειλει η εταιρια τεχνικο για τετοια!!!ολοκληρο καζανι με ολα τα ηλεκτρολογικα του αλλαξα μονος χωρις να ερθει κανενας!!!!!!!!!!!!και απο που απο τη Θεσσαλονικη στη Λαμια??????γι αυτο το εκανα μονος μου με καποια καθοδηγηση απο τον Αντωνη!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151315 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Re:Λέβητες Progetto Pellet
ρε συ κοσμα τι ψαχνεις να βρεις?αν δεν υπαρχει υποστιρηξη στην περιοχη σου αστα να πανε!!κανε οτι μπορεις μονος σου!!!!!!!!!!!!αλλιως πληρωσε τους να ερθουν για μια κολληση που μπορεις να την κανεις και μονος σου!!!!!!αλλα ειναι τα χειροτερα και να μην σου τυχουν!!!!!!!!ευτυχως που υπαρχει και ο Αντωνης και λυνει τα οποια προβληματα γινονται!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151317 από Kosmas71
Απαντήθηκε από Kosmas71 στο θέμα Re:Λέβητες Progetto Pellet
Κωστα καλησπερα και συμφωνω απολυτα μαζι σου.
Αν δεν υπαρχει υποστηριξη στην ευρυτερη εστω περιοχη Θεσ/νικης που ειμαι τοτε τι να πω για τους υπολοιπους εσας που εχετε προμηθευτει τον εν λογω λεβητα εστω και κατω απο αλλο brand name ο κατασκευαστης ειναι ο ιδιος. Τον Αντωνη πλεον ειλικρινα τον σεβομαι σαν γιατρο γιατι πραγματικα οπου μπορει δινει λυση.
Το θεμα δεν ειναι τα 20-30 ευρω που θα παρει καποιος να ερθει να κανει μια ποντα η ακομα να ερθουν και απο το εργοστασιο επι πληρωμη. Το θεμα ειναι οτι κατι οταν ειναι εντος εγγυησης που πιστευω οτι το συγκεκριμενο ειναι δεν πρεπει καν να ειχαμε κανει αυτην την συζητηση....
Τελος παντων οπως και να χει το θεμα περιμενουμε και βλεπουμε...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151318 από dimospsy
Απαντήθηκε από dimospsy στο θέμα Re:Λέβητες Progetto Pellet
Νομίζω κάποιον θα στείλουν παιδια...
Μην τους αποπερνουμε...
Και στο κάτω κάτω ειναι στην εγγύηση...
Για να δούμε...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.171 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ