ΜΙΛΕ ΣΤ Σαμαρά με καυστήρα ECOM by Vosdogian

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #133848 από fritakos
Για το ανέβασμα του καυσίμου στην ταράτσα δες εκει στη γειτονιά σου αν πουλάει πελλετ κάποια μάντρα οικοδομών, αυτοί συνήθως εχουν παπαγαλάκι και μπορει να σου το ανεβάσει στην ταράτσα.
Εγώ έχω μια τέτοια κοντά και απο τιμες ειναι καλή αν σκεφτείς οτι θα στο ανεβάσει κιόλας
Βέβαια περιοριζεσαι στο επιλογές

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #133849 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα ΜΙΛΕ ΣΤ Σαμαρά με καυστήρα ECOM by Vosdogian
Καταρχή καλες και απροβληματιστες καύσεις.

Μια αλλη λύση που μπορείς να δείς είναι η μεταφορά με εύκαμπτο κοχλιωτό σωλήνα. Δεν ξέρω αν την γνωρίζεις.
Και εγώ δεν ξέρω λεπτομέριες και κόστη.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #133867 από VOSDOGIAN
Σας ευχαριστώ για της είχες,όσο για το ανέβασμα θα το ψάξω σιγά σιγά να δω τη θα κάνω μαλλον για κανένα αναβατοριο ηλεκτρικο το βλέπω αλλα η αλήθεια ειναι οτι δεν με αγχώνει, τα τελευταία χρόνια που ζεστενομουν με το τζακι ανεβαζα 4 τόνους ξυλα :woohoo: ,τωρα που σκεφτομαι 1-2 τσουβαλάκια πελλετ να ανεβάζω και να ρίχνω στο σιλο μου φαίνεται παιχνιδάκι :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #134243 από nivosgr
Να ευχηθω και δημοσίως στο Γιάννη καλες καυσεις, ενω η εγγύηση του Σαμαρά θα τον συνοδευει για χρόνια.
Θα πρεπει να πω σε αυτο το σημείο ότι με την αποστολή ενος μαιλ σχετικα με το μηχανημα διαπιστωσαμε εγω και ο Γιαννης οτι ειμαστε συγγενείς! Εχουμε το ιδιο επώνυμο, εξαιρετικά σπανιο, το οποίο υπαρχει μονο σε ενα μικρο χωριο της Σαμου. Το ψαχνουμε κιόλας να βρουμε το βαθμο συγγενειας.
Τι είναι βρε η Ελλάδα; Μια σκατ..λα!!! :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #134280 από VOSDOGIAN

nivosgr έγραψε: Να ευχηθω και δημοσίως στο Γιάννη καλες καυσεις, ενω η εγγύηση του Σαμαρά θα τον συνοδευει για χρόνια.
Θα πρεπει να πω σε αυτο το σημείο ότι με την αποστολή ενος μαιλ σχετικα με το μηχανημα διαπιστωσαμε εγω και ο Γιαννης οτι ειμαστε συγγενείς! Εχουμε το ιδιο επώνυμο, εξαιρετικά σπανιο, το οποίο υπαρχει μονο σε ενα μικρο χωριο της Σαμου. Το ψαχνουμε κιόλας να βρουμε το βαθμο συγγενειας.
Τι είναι βρε η Ελλάδα; Μια σκατ..λα!!! :lol:

Νικο σε ευχαριστώ και απο εδω για της ευχές σου....
Όντως ειναι πολυ όμορφο να μιλάς με εναν άνθρωπο για άσχετο λόγο και να διαπιστώνεις οτι ειναι αίμα σου :)!!!!! Θα την βρούμε την άκρη Νίκο..

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134697 από VOSDOGIAN
Καλησπέρα σε όλους για δώστε παλιοί πελετακιδες τα φώτα σας,δοκίμασα να κάψω αυτο το πελλετ www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58796&Itemid=384 το θεμα μου είναι αν ο κοχλίας μπορεί να μεταφέρει περισσότερη ποσότητα πελλετ με της ίδιες ρύθμισεις(μην γελάτε και μην ξεχνάτε οτι είμαι νιατο στο πελλετ)είχε πολύ μεγαλύτερη φλόγα απο αλλα που δοκίμασα και εγω άκουγα πολλά περισσότερα πελλετ να πέφτουν από το σπιράλ(ίσως να κάνω και λάθος)και δεν επιτρέπουν και η θερμοκρασίες καποια δοκιμή για να δω αν καταναλώνει περισσότερο για βοηθήστε...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ