Λέβητας ξύλου - pellet - πυρήνα - καλαμποκιού

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110196 από kosmidis80
Ωραια, εφοσον εισαι ιδιωτης σε παρακαλω μπορεις να μου δωσεις ενα email να στειλω εναν φιλο στην Πατρα να τον δει απο κοντα εγκατεστημενο στο λεβητοστασιο σου γιατι ψαχνεται?

Επισης επειδη εισαι ιδιωτης οπως λες, γιατι και σε αλλα θεματα διαφημιζεις την συγκεκριμενη εταιρια και τα προιοντα της?

Αγαπητε φιλε δεν μιλας σε χαζους, ουτε σε κοσμο που επεσε απο το φεγγαρι ξαφνικα! Μπορεις πολυ πιο ευκολα μας να πεις οτι ειμαι το συγκεκριμενο μαγαζι και να κανεις μια πιο ολοκληρομενη παρουσιαση για τα προιοντα σου, ΑΛΛΑ πανω απ ολα με ειλικρινια!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": electron

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • energ
  • Επισκέπτης
  • Επισκέπτης
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110201 από energ
Απαντήθηκε από energ στο θέμα Λέβητας ξύλου - pellet - πυρήνα - καλαμποκιού

patrinosla έγραψε: Ιδιώτης είμαι που τον αγόρασα


πολύ κακη προσέγγιση μετα από τον αποκλεισμό σας και την απάντηση οτι δεν γνωρίζατε τους κανονες του forum ερχεστε να παρουσιαστείτε με αλλη ιδιότητα. Η μόνη περίπτωση που θα μπορούσατε να το παρουσιάσετε είναι να τον εχετε τοποθετήσει στο σπίτι σας. Εχουμε και αλλους επαγγελματίες οι οποίοι εχουν παρουσιάσει τον λεβητα που εχουν βαλει στο σπίτι τους από την ιδιοτητα του απλου καταναλωτή.
Σε αυτή την περίπτωση περάστε φωτογραφίες από την εγκατάσταση και video η οτι αλλο θελετε.

Σε καθε αλλη περίπτωση καλυτερα να το κάνει καποιος πελάτης σας που το εχει βαλει και οχι εσεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.062 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ