Ξυλολέβητας Viadrus by agis k

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #80136 από agis k
Ξυλολέβητας Viadrus by agis k δημιουργήθηκε από agis k
ΑΓΑΠΗΤΑ ΜΕΛΗ ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΤΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΤΕ,ΚΑΙ ΕΠΗΡΕΑΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΞΥΛΟΛΕΒΗΤΑ VIADRUS POY XRHSIMOPOIV EDV KAI DYOMISY ΜΗΝΕΣ.ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!! ΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ.ΤΕΤΟΙΑ ΖΕΣΤΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ.ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΛΕΒΗΤΑ ΠΥΡΗΝΟΞΥΛΟΥ.ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΖΗΤΗΜΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟΥ.ΤΟΝ ΚΑΙΩ ΟΛΟ ΤΟ ΕΙΚΟΣΙΤΕΥΡΑΟΡΟ ΜΟΝΙΜΑ 22 ΒΑΘΜΟΥΣ.ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΝΩΣΗ,ΕΝΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΤΑ ΞΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΞΕΡΑ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΙΕΙ ΠΟΛΥ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #80139 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Ξυλολέβητας Viadrus by agis k
Καλωσήρθες και να τον χαρείς με υγεία!

Στο φόρουμ γράφουμε μόνο με μικρούς Ελληνικούς χαρακτήρες.

Σε παρακαλώ να το εφαρμόζεις εφεξής και να αλλάξεις το παραπάνω κείμενό σου.

Επίσης, για να είναι πιο ολοκληρωμένη η παρουσίασή σου, βάλε φωτογραφικό υλικό και ανέφερε στοιχεία για το λέβητα, το χώρο που καλύπτει, καταναλώσεις κλπ.


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #80140 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Ξυλολέβητας Viadrus by agis k

agis k έγραψε: ΑΓΑΠΗΤΑ ΜΕΛΗ ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΤΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΤΕ,ΚΑΙ ΕΠΗΡΕΑΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΞΥΛΟΛΕΒΗΤΑ VIADRUS POY XRHSIMOPOIV EDV KAI DYOMISY ΜΗΝΕΣ.ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!! ΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ.ΤΕΤΟΙΑ ΖΕΣΤΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ.ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΛΕΒΗΤΑ ΠΥΡΗΝΟΞΥΛΟΥ.ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΖΗΤΗΜΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟΥ.ΤΟΝ ΚΑΙΩ ΟΛΟ ΤΟ ΕΙΚΟΣΙΤΕΥΡΑΟΡΟ ΜΟΝΙΜΑ 22 ΒΑΘΜΟΥΣ.ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΝΩΣΗ,ΕΝΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΤΑ ΞΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΞΕΡΑ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΙΕΙ ΠΟΛΥ.



Γιασου φιλε αν δεν κανω λαθος ειναι μαντεμενιος?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #80192 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Ξυλολέβητας Viadrus by agis k

agge72 έγραψε:

agis k έγραψε: ΑΓΑΠΗΤΑ ΜΕΛΗ ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΤΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΤΕ,ΚΑΙ ΕΠΗΡΕΑΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΞΥΛΟΛΕΒΗΤΑ VIADRUS POY XRHSIMOPOIV EDV KAI DYOMISY ΜΗΝΕΣ.ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!! ΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ.ΤΕΤΟΙΑ ΖΕΣΤΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ.ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΛΕΒΗΤΑ ΠΥΡΗΝΟΞΥΛΟΥ.ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΖΗΤΗΜΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟΥ.ΤΟΝ ΚΑΙΩ ΟΛΟ ΤΟ ΕΙΚΟΣΙΤΕΥΡΑΟΡΟ ΜΟΝΙΜΑ 22 ΒΑΘΜΟΥΣ.ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΝΩΣΗ,ΕΝΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΤΑ ΞΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΞΕΡΑ, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΙΕΙ ΠΟΛΥ.



Γιασου φιλε αν δεν κανω λαθος ειναι μαντεμενιος?


Μαντεμένιος είναι.
Εγώ τον έχω σε πέλλετ.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.062 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ