Pelletech 25 by tzistsam

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #65486 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Pelletech 25 by tzistsam

tzistsam έγραψε: Ακυρο και βλακεία μου. Ακριβώς τώρα μου ήρθε. Παναγιώτης το ορθό. Βαγγέλης είναι άλλος, από άλλο φόρουμ που μιλούσα με πμ. Χίλια συγνώμη.

Περίμενα κι εγώ απάντηση στο δικό μου μήνυμα... :P

Δεν πειράζει, το 'χει αυτό το forum, τα εκ νέου βαφτίσια :P

Και πάλι, wishing you the best! :)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": tzistsam

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #65488 από tzistsam
Απαντήθηκε από tzistsam στο θέμα Pelletech 25 by tzistsam
Πάλι καλά που είχα στείλει στον άλλο το πμ και δεν τον είπα Παναγιώτη :lol: :silly:

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by tzistsam.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #65493 από tzistsam
Απαντήθηκε από tzistsam στο θέμα Pelletech 25 by tzistsam

Sp4wN έγραψε: Χαχαχαχα δεν πειράζει βρε Αναξίμανδρε !! Συμβαίνουν αυτά :lol: :P


Εντάξει..... Ετεοκλή (πιάσαμε τα Αρχαία τώρα :lol: ). Back to topic - Τώρα στην συντήρηση είμαι γύρω στους 70 βαθμούς στα καπναέρια, στους 48 βαθμούς στο νερό (τον κυκλοφορητή τον έχω στους 43, οπότε και να πέσει συνεχίζει να στέλνει νερά) και το σπίτι κρατάει την θερμοκρασία χαλαρά. Εξώ δεν ξέρω τι θερμοκρασία παίζει αλλά γύρω στους 6-7 βαθμούς έχει. Μια χαρά είμαι πιστεύω.

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #65513 από frakyd
Απαντήθηκε από frakyd στο θέμα Pelletech 25 by tzistsam
Καλοριζικος κ καλες καυσεις ευχομαι!!!!
Ωραιο το εργαλειο οπως κ η εγκατασταση επισης!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": tzistsam

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #65530 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Pelletech 25 by tzistsam

Sp4wN έγραψε: Στέργιο άν δεν είχα ακούσει και γώ για το προβληματικό Service και είχα 600 ευρώ παραπάνω άνετα θα ήταν επιλογή μου . Ωραίο μηχάνημα και κυρίως ελληνικό !! Ελπίζω με τον καιρό το δίκτυο πωλήσεων να εξειδικευτεί και να πέσει από πάνω να το μάθει και να το υποστηρίζει και ανάλογα .Γιατί πολύ απλά του αξίζει :)



Από προσωπική εμπειρία, πράγματι στον συγκεκριμένο τομέα "πονάει". Κι είναι κρίμα γιατί βγάζει καλά μηχανήματα. Πιο εύκολα μπορώ να πιάσω γραμμή για το Μαξίμου για να ρίξω 1-2 μπινελίκια, παρά στα γραφεία τους. Ισως φταίει ότι είναι περισσότερο οικογενειακή επιχείρηση και η ζήτηση έχει ξεπεράσει τις δυνατότητες τους. Αν βελτιώσουν την εξυπηρέτηση, πιθανότατα δε θα χάνουν πελάτες όπως εσύ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #65607 από tzistsam
Απαντήθηκε από tzistsam στο θέμα Pelletech 25 by tzistsam
Λοιπόν τα πράγματα είναι απλά με τον κατασκευαστή. Οι παραγγελίες είναι στο φουλ αυξημένες. Προφανώς δεν έχει προσωπικό για να ικανοποιήσει την ζήτηση, υπόσχεται 20 εργάσιμες για την παραλαβή, αλλά απ' ότι έχω δει εδω στο φόρουμ οι περισσότεροι έχουν παραλάβει μετά από 40 εώς 50 μέρες. ΔΕΝ πρέπει να κατασκευάζει παραπάνω μηχανήματα από αυτά που έχει για παραγγελίες (γ' αυτό δεν θα βρεις ετοιμοπαράδοτο), πρέπει να έχει δώσει μεγάλη προσοχή στην Αθήνα (έχει έκθεση εκεί). Μπινελίκια ακούσαν από μένα 1 φορά (την δεύτερη) που πήρα τηλ. Με έγραψε ο "τεχνικός" τους (ο εμπνευστής του λέβητα - ο γιός του Σαμουρκατσίδη) στα απόκρυφα του, απλά είχα δώσει ένα dead line το οποίο στο όριο τηρήθηκε. Ασε που έμαθα ότι έκανε και αυξήσεις στα τιμολόγια του. Με την ζήτηση λοιπόν στο φούλ επέλεξε Χριστουγεννιάτικα να κλείσει την παραγωγή από 22 εως 2 Ιανουαρίου και ο κοσμάκης πιστεύει ότι θα παραλάβει σε 20 μέρες. Εγω δεν λέω να μην κάνει ο υπάλληλος του διακοπές (πρώτος είμαι και εγώ υπάλληλος είμαι - αλλά τα γκρουπ δεν τα γνωρίζει?), αλλά να είναι τίμιος, όσον αφορά τις ημερομηνίες παράδοσης.

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ