Πυρηνολέβητας Σαμαράς ΜΙΛΕ Π35 by ftspetro

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #87525 από karamb22
γυρω στα 550 ευρω..πινακα οργανων και ενα μοτερ ακομη.μου ειπαν να τους στειλω την τροφοδοσια κατω και θα μου το φτιαξουν..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #87542 από ftspetro
τοσο το αγορασα και εγω. εγω μαλλον θα παω στην εταιρεια τον πινακα οργανων για να μου βαλουν τον τριτο διακοπτη που εχει ο δικος σου και ανεξαρτοποιει τον άξονα με τον φυσητηρα. εσυ το εχεις δοκιμασει?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #106031 από ftspetro
Στρατή καλησπερα. καιρό εχουμε να τα πούμε. λογω διάφορων προβληματων είχα καιρό να μπω στο φόρουμ. ελπιζω να είσαι καλά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #106036 από stratis 1
Γεια σου Φωτη
ελπιζω να τα έλυσες!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #106041 από ftspetro
ελα φιλε μου βλεπω αλλαγες στο φορουμ. τι νεο ειναι αυτο? ψαχνω εδω μέσα να προσανατολιστώ. με τα προβληματα μου καποια λύθηκαν και κάποια άλλα οχι,. όμως το κυριότερο ήταν ενα θεμα υγειας μου που τωρα ειμαι καλα. έτσι φιλε προς το παρον όλα τα άλλα μου φαινονται δευτερεύοντα. εσυ πως πας? συνεχιζεις τις κατασκευές σου? χαχαχα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #116860 από ftspetro
φιλοι μου την περυσινή Χειμερινή περίοδο αν και η κατανάλωση στον πυρηνολέβητά μου ΜΙΛΕ Π της εταιρείας Σαμαράς ήταν πολύ ικανοποιητική, εν τούτοις και με τις ιδέες φίλων εδώ στο φόρουμ, όπως ο Στρατής1, το έψαξα ακόμα περισσότερο και με την βοήθεια της εταιρείας Σαμαράς, έκανα τροποποίηση στον πυρηνολέβητα μου και μπόρεσα να κάψω 100% πριονίδι από κλαδέματα, περασμένα απο σφυρόμυλο με κόσκινο 10 mm. ακόμα είμαι στο στάδιο των πειραμάτων, αλλά το σίγουρο είναι πως αυτές τις ημέρες ζεσταίνομαι με κλαδέματα που πετούν οι άλλοι. φωτογραφίες σε μερικές ημέρες
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stratis 1, vag1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ