Πυρηνολέβητας Σαμαράς ΜΙΛΕ Π35 by ftspetro

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #56952 από ftspetro
Φίλοι μου καλησπέρα. μένω στην Ακράτα Αχαΐας και έχω μπει από φέτος στην μεγάλη παρέα των Ελλήνων που ζεσταίνονται με στερεά καύσιμα και την μαύρη εργασία την κάνει ένας πυρηνοκαυστήρας ΜΙΛΕ Π, 35 KCAL/H της εταιρείας ΣΑΜΑΡΑΣ. Προς το παρόν είμαι πολύ ικανοποιημένος, γιατί ο καυστήρας λειτουργεί ρολόι και έχω γλυτώσει πέραν των άλλων και την γκρίνια της γυναίκας για την επιλογή μου (χαχαχα) :) . Μήπως κάποιος από την παρέα έχει τον ίδιο καυστήρα για ανταλλαγή απόψεων? Για ενημέρωση του φόρουμ, εδώ στην περιοχή μου φέτος αγοράζω το πυρηνόξυλο 100 ευρώ, συν 40 ευρώ τα μεταφορικά. Φυσικά με ψάξιμο ίσως βρω άλλη φθηνότερη τιμή. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #56960 από PRIMUS 45
Μπορεις να βαλεις καμια φωτο απο το πυρηνοξυλο
125 χωρις το φ.π.α. τον παιρνω εγω απο πρεβεζα


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #56972 από ftspetro
φιλε μου καλησπερα. πως μπορω να βαλω φωτογραφια στο φορουμ? εχω ηδη μια στον υπολογιστη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #56978 από terisds
Πήγαινε προσθήκη αρχείου, βρες την φωτο πού θέλεις πατά άνοιγμα και μετά εισαγωγή.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #56984 από ftspetro
φιλε μου το βρηκα
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by ftspetro. Αιτία: άλλη φωτογραφια ήθελα να στειλω. ευχαριστω για την κατανόηση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #73099 από karamb22
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΙΛΕ Π 50000 ΕΔΩ ΚΑΙ 15 ΗΜΕΡΕΣ. ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ?ΤΙ ΧΩΡΟΥς ΖΕΣΤΕΝΕΙΣ?ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ