Starfire Maxi 30

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #11637 από πανος
Απαντήθηκε από πανος στο θέμα Starfire Maxi 30
μια ερωτηση θεωδοση με τον θερμοστατη σου τι ελεγχεις ? τον κυκλοφορητη?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #11640 από klaz
Απαντήθηκε από klaz στο θέμα Starfire Maxi 30
και εγω πηρα προσφορα αλλα η αληθεια ειναι οτι απογοητευτηκα απο την τιμη που μου ειπανε για τα περαστικα......στενος εξωτερικος χωρος κατω απο τη σκαλα και εκει θα εμπαινε ο λεβητας ακριβως διπλα απο αυτον του πετρελαιου.εχουν 1 μετρο διαφορα.εσεις λοιπον βρισκετε λογικη την τιμη στα 1300+φπα ΜΟΝΟ για τα περαστικα?????????????????????????εμενα μου φανηκε εξωπραγματικο νουμερο απο τη στιγμη μαλιστα που δεν υπαρχουν κοστολογια εξτρα για καμιναδα μεχρι τα κεραμιδια.(2οροφη παλαια μεζονετα,καθως επισης οπως προειπα μονο ενα μετρο αποσταση υπαρχει απο τις υπαρχουσες σωληνωσεις στο υποτυπωδες λεβητοστασιο μου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #11648 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30

πανος έγραψε: μια ερωτηση θεωδοση με τον θερμοστατη σου τι ελεγχεις ? τον κυκλοφορητη?

Ναι, τον κυκλοφορητή

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #11649 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30

klaz έγραψε: και εγω πηρα προσφορα αλλα η αληθεια ειναι οτι απογοητευτηκα απο την τιμη που μου ειπανε για τα περαστικα......στενος εξωτερικος χωρος κατω απο τη σκαλα και εκει θα εμπαινε ο λεβητας ακριβως διπλα απο αυτον του πετρελαιου.εχουν 1 μετρο διαφορα.εσεις λοιπον βρισκετε λογικη την τιμη στα 1300+φπα ΜΟΝΟ για τα περαστικα?????????????????????????εμενα μου φανηκε εξωπραγματικο νουμερο απο τη στιγμη μαλιστα που δεν υπαρχουν κοστολογια εξτρα για καμιναδα μεχρι τα κεραμιδια.(2οροφη παλαια μεζονετα,καθως επισης οπως προειπα μονο ενα μετρο αποσταση υπαρχει απο τις υπαρχουσες σωληνωσεις στο υποτυπωδες λεβητοστασιο μου.

Ποιός ζήτησε τόσα για περαστικά και πόσο σου δίνουν τον λέβητα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #11668 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30

klaz έγραψε: και εγω πηρα προσφορα αλλα η αληθεια ειναι οτι απογοητευτηκα απο την τιμη που μου ειπανε για τα περαστικα......στενος εξωτερικος χωρος κατω απο τη σκαλα και εκει θα εμπαινε ο λεβητας ακριβως διπλα απο αυτον του πετρελαιου.εχουν 1 μετρο διαφορα.εσεις λοιπον βρισκετε λογικη την τιμη στα 1300+φπα ΜΟΝΟ για τα περαστικα?????????????????????????εμενα μου φανηκε εξωπραγματικο νουμερο απο τη στιγμη μαλιστα που δεν υπαρχουν κοστολογια εξτρα για καμιναδα μεχρι τα κεραμιδια.(2οροφη παλαια μεζονετα,καθως επισης οπως προειπα μονο ενα μετρο αποσταση υπαρχει απο τις υπαρχουσες σωληνωσεις στο υποτυπωδες λεβητοστασιο μου.


πάλι συζήτηση θ ανοίξουμε....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #11672 από klaz
Απαντήθηκε από klaz στο θέμα Starfire Maxi 30
4500 ευρω τελικη με φπα για τον λεβητα και 1350+φπα!!! για τα περαστικα.τιμη του αντιπροσωπου του ιδιου εδω στη νεαπολη θεσσαλονικης.!!!! και μονο η τιμη των περαστικων εμενα μου εδωσε την εντυπωση οτι δεν θελει να παρει τη δουλεια η ψαχνει για κοροιοδο ΑΝ ΚΑΙ γνωριζε απο πριν οτι μιλαει με ανεργο.....
τα συμπερασματα δικα σας!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.106 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ