Starfire Maxi 30

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88064 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30

agge72 έγραψε:

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε: 3 τσουβάλια περίπου. Στις μεγάλες παγωνιές που έκανε το Δεκέμβρη (θερμοκρασία κάτω απ' το μηδέν συνεχώς) έκαιγα έως 3,5 τσουβάλια Golden Nuggets...



Tωρα με αυτες τις θερμοκρασιες 45 κιλα με παγωνιες 53 κιλα διαφορα 8 κιλα πελλετ η αν ειχες πετρελαιο
σε 4 κιλα.Θεοδοση ωπος και με την σταχτη αυτο δεν υπαρχει μονο ο δικοσου λεβητας μπωρη και τα
κανει δεν εξηγειται αλλιως.


Ναι, ο δικός μου είναι ειδική παραγγελία με full extra!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88070 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Starfire Maxi 30

agge72 έγραψε:
Tωρα με αυτες τις θερμοκρασιες 45 κιλα με παγωνιες 53 κιλα διαφορα 8 κιλα πελλετ η αν ειχες πετρελαιο
σε 4 κιλα.Θεοδοση ωπος και με την σταχτη αυτο δεν υπαρχει μονο ο δικοσου λεβητας μπωρη και τα
κανει δεν εξηγειται αλλιως.


Έχεις υπ΄όψην οτι οι λέβητες χρησιμοποιούνται για να ζεστάνουν κλειστά κτίσματα, με τούβλα, πόρτες, τζάμια, καμιά φορά και στέγη, έτσι? :blink:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88073 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Starfire Maxi 30

Grecu_ έγραψε:

agge72 έγραψε:
Tωρα με αυτες τις θερμοκρασιες 45 κιλα με παγωνιες 53 κιλα διαφορα 8 κιλα πελλετ η αν ειχες πετρελαιο
σε 4 κιλα.Θεοδοση ωπος και με την σταχτη αυτο δεν υπαρχει μονο ο δικοσου λεβητας μπωρη και τα
κανει δεν εξηγειται αλλιως.


Έχεις υπ΄όψην οτι οι λέβητες χρησιμοποιούνται για να ζεστάνουν κλειστά κτίσματα, με τούβλα, πόρτες, τζάμια, καμιά φορά και στέγη, έτσι? :blink:



Και τι θες να πεις με αυτο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88234 από πανος
Απαντήθηκε από πανος στο θέμα Starfire Maxi 30

betonly έγραψε: agge εσυ β ελλαδα εισαι θελησ να στο πουλισω οσο το πηρα΄? η εαν ακουσησ να θελη τεοιο μηχανιμα φεραρι το ονομασν χαχαχαχα θα στο δωσω σε τιμη πατινιου.

δηλαδη για να καταλαβω πως γινετε να εχεις περισσοτερα νερα στο δυκτιο ζεστενεις και καμια πισινα η εχεις το λεβητα στη δυση και το σπιτι στην ανατολη .εγω με 120 μετρα εκαψα κατω απο δυο τονους 4 μηνες ο θερμοστατης στο 21.5 καρφομενος .αμα η πατατα σου βγαλει παραφιαδες στηλε να φυτεψουμε στη β ελλαδα καινουργια ποικιλια πατατοπελετ εσυ θα μας τρελανεις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88279 από hoyo
Απαντήθηκε από hoyo στο θέμα Starfire Maxi 30

πανος έγραψε:

betonly έγραψε: agge εσυ β ελλαδα εισαι θελησ να στο πουλισω οσο το πηρα΄? η εαν ακουσησ να θελη τεοιο μηχανιμα φεραρι το ονομασν χαχαχαχα θα στο δωσω σε τιμη πατινιου.

δηλαδη για να καταλαβω πως γινετε να εχεις περισσοτερα νερα στο δυκτιο ζεστενεις και καμια πισινα η εχεις το λεβητα στη δυση και το σπιτι στην ανατολη .εγω με 120 μετρα εκαψα κατω απο δυο τονους 4 μηνες ο θερμοστατης στο 21.5 καρφομενος .αμα η πατατα σου βγαλει παραφιαδες στηλε να φυτεψουμε στη β ελλαδα καινουργια ποικιλια πατατοπελετ εσυ θα μας τρελανεις


συγνωμη βρε πανο διδ μια σακουλα (15κιλα) τι μερα ? εε τοτε εχουμε αλλο μηχανιμα εμεις τι να πω τα εχω χαμενα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88320 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Starfire Maxi 30

hoyo έγραψε:

πανος έγραψε:

betonly έγραψε: agge εσυ β ελλαδα εισαι θελησ να στο πουλισω οσο το πηρα΄? η εαν ακουσησ να θελη τεοιο μηχανιμα φεραρι το ονομασν χαχαχαχα θα στο δωσω σε τιμη πατινιου.

δηλαδη για να καταλαβω πως γινετε να εχεις περισσοτερα νερα στο δυκτιο ζεστενεις και καμια πισινα η εχεις το λεβητα στη δυση και το σπιτι στην ανατολη .εγω με 120 μετρα εκαψα κατω απο δυο τονους 4 μηνες ο θερμοστατης στο 21.5 καρφομενος .αμα η πατατα σου βγαλει παραφιαδες στηλε να φυτεψουμε στη β ελλαδα καινουργια ποικιλια πατατοπελετ εσυ θα μας τρελανεις


συγνωμη βρε πανο διδ μια σακουλα (15κιλα) τι μερα ? εε τοτε εχουμε αλλο μηχανιμα εμεις τι να πω τα εχω χαμενα.



Πιστευω να εχει παρα πολυ καλη μονωση γιαυτο.Και απο σταχτη πανο αν καψεις τους 2 τονους απο ολα τα
καθαρισματα που θα κανεις θα βγαλεις 1 σακι του πελλετ σταχτη?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.103 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ