Starfire Maxi 30

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58437 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
Εσύ θεοδοση στα σώματα σου έχεις 70 θερμοκρασία. Ποτέ; Κατανάλωση που έχω έγραψα ειναι 10 σακιά στα 4 εικοσιτετράωρα δεν ειναι παρά πόλη για εδώ κάτω που έχουμε πόλη μεγαλύτερες θερμοκρασίες από εσάς εκεί βόρεια;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58665 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30

betonly έγραψε: Το εργαλείο σβήνει Μόνο όταν πιαση θερμοκρασία ο χωρος τι στιγμή αυτή η θερμοκρασία στο μηχάνημα ειναι 64 όταν σβήσει από τον χώρο η θερμοκρασία. Τότε ανεβενη μέχρι 70

Το εργαλείο σβήνει όταν το νερό στο λέβητα φτάσει την θερμοκρασία που εμείς ορίσαμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58936 από πανος
Απαντήθηκε από πανος στο θέμα Starfire Maxi 30
εγω το λεβητα τον εχω μερα νυχτα ανοιτο και το θερμοστατη στο 22 μηπως φιλε betonly ανοιγεις και κληνεις το εργαλειο νομιζω πως ειναι λαθος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59014 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
πανο καλισπερα. ακου ισοσ δεν εχετε καταλαβη τι εχο γραψη. οταν εχς το θερμοστατη στο 18-19 και καποια στιγμι πιαση την θερμοκρασια αυτη τηα κλισι ι ηλεκτροβανα ετσι δεν ειναι΄. ο λεβητασ εχακουλουθη να δουλευη για το μποιλερ μετα. εκεινη την ωρα ι θερμοκρασια λει 64 μετα που ειναι κλιστη η ηλεκτροβανα ανεβενη 70 οταν πιαση 70 για το μποιλερ σταματα το μηχανιμα θελο να σασ πο ποσ και 30 οχι 22 που βαζησ εσι τον θερμοστατη αλλα και18-19 που τον εχω εγω η τηερμοκρασια δεν ανεβενη απο 64 το εχετε δει ποσο σασ ανεβενη η θερμοκρασια΄ εχετε καττση μεσα στο λεβητοστασιο τρισ ορεσ να δειτε ποσο ανεβενη΄ επιμενο οταν ζηταμε θερμανση στο σπιτη και οχι στο βοιλερ. γιατι θα φερο το σλοβενο να τον τρελανω εγω οχι αυτοσ ειπαμε στερεα καυσιμα αργη να ανεβαση αλλα αθηνα μενο οχι φλορινα με μειον θερμοκρασιεσ δεν κεφτομε τιποτα αλλο μονο την καταναλωση που τορα εχω 2,5 τσουβαλακια την ημερα εαν πιαση πολι κρυο ουτε θα ανεβενη η θερμοκρασια και καταναλωση μεγαλη σορρι εαν σασ κουρασα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59109 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30
Συγγνώμη, αλλά δεν καταλαβαίνω τί θες να πεις. Είναι πάνω απ' τις δυνάμεις μου...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59115 από πανος
Απαντήθηκε από πανος στο θέμα Starfire Maxi 30
ο κυκλοφορητης δουλευει συνεχεια σε κυκλομα με το μποιλερ και οταν ζητας θερμανση απο το σπιτι ανοιγει ηλεκτροβανα και στελνει το νερο εκει? ο λεβητας κανει καθολου stop fire η δουλευει συνεχεια για το μποιλερ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.109 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ