Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47483 από Jole
Απαντήθηκε από Jole στο θέμα Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38

DIMITRIS38 έγραψε: καλησπέρα τον πήρα απο το μαγαζί του ηλεκτρολόγου που μου έκανε την ηλεκτρολογική εγκατάσταση εγώ το ζήτησα του είπα τι θέλω είναι μόνο σταθεροποιητής τάσης τίποτα άλλο αυτό ήθελα για προστατέψω απο την ΔΕΗ το μηχάνημα είναι 2000w είπα τι θέλω και μου έδωσε αυτό το οποίο το χρησιμοποιεί και ο ίδιος


Μηπως μπορεις να μου πεις κ ποιο μοντελο ειναι ακριβως, γιατι βρισκω 3-4 παρομοια;
Kebo 2000VA: TVR, SVR ή SDR;;
Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!! :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47488 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38

jps έγραψε:

kakos έγραψε:

Grecu_ έγραψε:

Jole έγραψε: Καλησπερα!!
Τί χαρακτηριστικά εχει ο σταθεροποιητης τασης;;; (ή ειναι ups που δεν νομιζω)
Το εψαξες ή πηρες απλα εναν στην "τυχη";;


Στη φωτογραφία της πρώτης σελίδας γράφει πάνω του "AC automatic voltage regulator" και 2000 ή 2500VA, oπότε για σταθεροποιητή μιλάμε


αυτον ακριβως εχω και εγω. προσφατα τον επισκευασα. ειχε οξυδωθει το ρελε και ειχε σκουριασει το μοτερ που διορθωνει το πηνιο για την ταση. Ο ηλεκτρονικος που μου το επισκευασε ειπε, καλο μηχανακι, λιγο ποιο προσεγμενα υλικα θα ηταν τελειο.Made in China φιλε τι περιμενεις. :whistle:


Δε μας αναφέρετε και την ακριβή ονομασία του μοντέλου για να τον έχουμε και εμείς στα υπ'όψιν; :)


Δεν το θυμάμαι είναι ίδιος με του Δημήτρη, πάντως έχω την εντύπωση ότι βγαίνει φασόν για 2 -3 μάρκες. Εξωτερικά είναι ίδιος ακριβώς.

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48809 από DIMITRIS38
Απαντήθηκε από DIMITRIS38 στο θέμα Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38
παίδες σορρι για την καθυστέρηση εχω τρεχάματα με την δουλειά λοιπόν το μοντέλο είναι AMARAD TM 2000VA

fuzzy logic 2 p15kw
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by DIMITRIS38.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jps, Jole

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #49341 από DIMITRIS38
Απαντήθηκε από DIMITRIS38 στο θέμα Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38
λοιπόν μπήκα και εγώ στον χορό των δοκίμων μετά το bioenergy point που έκαψα 500 κιλά πήρα και έκαψα 135 κιλά golden nuggets στην παρακάτω φώτο θα δείτε ότι σε σχέση με το προηγούμενο ΒΡ έχει δραματικά λιγότερη στάχτη ποιο καθαρή καύση όμως διάφορα στην κατανάλωση δεν μπορώ να πω ότι είδα κάτι


έκανα μια ερευνά διπλά μου και με γνωστούς και μίλησα με ένα φίλο που εχω πολλά χρονιά να βρεθώ έμαθα ότι κάνει εισαγωγή πελλετ απο σερβια απο ότι μου είπε αλλά το εργοστάσιο το έχει μια αυστριακή εταιρία swiss envirotec group με δικιά του όμως σακούλα και έχει χρώμα ίδιο με το ΒΡ


απο αυτόν μεταφέρει ο γαμπρός μου τα 2 τελευταία χρονιά στα Γιάννενα πολλούς τόνους και οι πελάτες που το αγοράζουν είναι πολύ ευχαριστημένοι αφου και φέτος το προτίμησαν έκανα λοιπόν την κίνηση πήρα ένα τσουβάλι να το ρίξω μέσα και αύριο θα δω τι αποτέλεσμα έχει
επίσης ψάχνοντας βρήκα και αυτό BIOTHERM: πιστοποιημένη ποιότητα pellet της Swiss envirotec group

fuzzy logic 2 p15kw
Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by DIMITRIS38.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #49501 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38

DIMITRIS38 έγραψε: επίσης ψάχνοντας βρήκα και αυτό BIOTHERM: πιστοποιημένη ποιότητα pellet της Swiss envirotec group

Αυτό ήθελα να σου πω ρε συ! Η Envirotec κατέχει την DINplus πιστοποίηση όσον αφορά στα πέλλετ. Αυτά αναφέρουν καμιά πιστοποίηση επάνω;

EDIT: Έλεος, τι Αυστριακή εταιρεία σου λέει; Τα κάναμε όλα τα πέλλετ Αυστριακά τώρα; Swiss Envirotec Group. Ελβετία.

Αλλά πολύ περίεργο. Μας δίνεις σε παρακαλώ μια φωτογραφία του πίσω μέρους σε υψηλή ανάλυση;
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #49743 από DIMITRIS38
Απαντήθηκε από DIMITRIS38 στο θέμα Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38

DOOM_NX έγραψε:

DIMITRIS38 έγραψε: επίσης ψάχνοντας βρήκα και αυτό BIOTHERM: πιστοποιημένη ποιότητα pellet της Swiss envirotec group

Αυτό ήθελα να σου πω ρε συ! Η Envirotec κατέχει την DINplus πιστοποίηση όσον αφορά στα πέλλετ. Αυτά αναφέρουν καμιά πιστοποίηση επάνω;

EDIT: Έλεος, τι Αυστριακή εταιρεία σου λέει; Τα κάναμε όλα τα πέλλετ Αυστριακά τώρα; Swiss Envirotec Group. Ελβετία.

Αλλά πολύ περίεργο. Μας δίνεις σε παρακαλώ μια φωτογραφία του πίσω μέρους σε υψηλή ανάλυση;


το προσπάθησα αλλά είναι πολύ κακή η ποιότητα εκτυπώσεις θα τα γράψω εγώ γιατί δεν διακρίνονται καλά στην φώτο
diameter 6.0mm
length 20+/-5mm
humidity 6.0(_<8.0)%
ash content 0.6%
abrasion 1.8%
binding absent %
density 650_<x_<720 kg/m3
calorific 18.8(_>18.0)mj/kg
formaldehyde abset ch20
radioactivity absent sv
heavy metal legacies under limit mg/kg
clorine 0.012(_<0.04)
sulfur 0.011(_<0.04)
nitrate azoto 0.08(_<0.3)

din plus
αυτά γράφει πίσω η σακούλα και έχει άλλες 2 σφραγίδες πιστοποιήσεις όμως 290 ο τόνος
και είπα όχι

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ