Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47234 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38

Grecu_ έγραψε:

Jole έγραψε: Καλησπερα!!
Τί χαρακτηριστικά εχει ο σταθεροποιητης τασης;;; (ή ειναι ups που δεν νομιζω)
Το εψαξες ή πηρες απλα εναν στην "τυχη";;


Στη φωτογραφία της πρώτης σελίδας γράφει πάνω του "AC automatic voltage regulator" και 2000 ή 2500VA, oπότε για σταθεροποιητή μιλάμε


αυτον ακριβως εχω και εγω. προσφατα τον επισκευασα. ειχε οξυδωθει το ρελε και ειχε σκουριασει το μοτερ που διορθωνει το πηνιο για την ταση. Ο ηλεκτρονικος που μου το επισκευασε ειπε, καλο μηχανακι, λιγο ποιο προσεγμενα υλικα θα ηταν τελειο.Made in China φιλε τι περιμενεις. :whistle:

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47236 από dhmv2001
Απαντήθηκε από dhmv2001 στο θέμα Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38
Δημήτρη καλησπέρα,
έχω και εγώ τον ίδιο λέβητα σε 25kw και ψάχνω να βρω το manual του σε Ελληνική γλώσσα
μήπως το έχεις βρει?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47240 από DIMITRIS38
Απαντήθηκε από DIMITRIS38 στο θέμα Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38

Grecu_ έγραψε:

Jole έγραψε: Καλησπερα!!
Τί χαρακτηριστικά εχει ο σταθεροποιητης τασης;;; (ή ειναι ups που δεν νομιζω)
Το εψαξες ή πηρες απλα εναν στην "τυχη";;


Στη φωτογραφία της πρώτης σελίδας γράφει πάνω του "AC automatic voltage regulator" και 2000 ή 2500VA, oπότε για σταθεροποιητή μιλάμε


ρε Grecu μην τον αποπαίρνεις τον άνθρωπο έκανε μια ερώτηση για επιβεβαίωση του απαντάμε και όλα καλά

Κώστα μπορεί να είναι made in china την δουλειά την κάνει εγώ το διαπίστωσα πρόσφατα σου είπα τι έπαθα στο τηλ η ΔΕΗ ρημάζει ότι ηλεκτρικές συσκευές έχουμε στο σπίτι κάθε μέρα που πάω κάτω και βλέπω τον λέβητα ρίχνω μια κλεφτή ματιά στον σταθεροποιητή και πολλες φόρες στην είσοδο η βελόνα είναι πάνω απο τα 220-230 βολτ κολλημένη που σημαίνει ότι πάλι κάναν κάποιο θαύμα στην ΔΕΗ

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47253 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38

DIMITRIS38 έγραψε:

Grecu_ έγραψε:

Jole έγραψε: Καλησπερα!!
Τί χαρακτηριστικά εχει ο σταθεροποιητης τασης;;; (ή ειναι ups που δεν νομιζω)
Το εψαξες ή πηρες απλα εναν στην "τυχη";;


Στη φωτογραφία της πρώτης σελίδας γράφει πάνω του "AC automatic voltage regulator" και 2000 ή 2500VA, oπότε για σταθεροποιητή μιλάμε


ρε Grecu μην τον αποπαίρνεις τον άνθρωπο έκανε μια ερώτηση για επιβεβαίωση του απαντάμε και όλα καλά

Κώστα μπορεί να είναι made in china την δουλειά την κάνει εγώ το διαπίστωσα πρόσφατα σου είπα τι έπαθα στο τηλ η ΔΕΗ ρημάζει ότι ηλεκτρικές συσκευές έχουμε στο σπίτι κάθε μέρα που πάω κάτω και βλέπω τον λέβητα ρίχνω μια κλεφτή ματιά στον σταθεροποιητή και πολλες φόρες στην είσοδο η βελόνα είναι πάνω απο τα 220-230 βολτ κολλημένη που σημαίνει ότι πάλι κάναν κάποιο θαύμα στην ΔΕΗ


Δεν το συζητάω για τα χρήματά του είναι τέλειο και μάλιστα μηχανικός και όχι ηλεκτρονικός που σημαίνει ότι η αυξομείωση γίνεται με ρότορα και όχι με ηλεκτρονικά μέσα (πολύ ποιο αξιόπιστα). Αυτός ήταν και ο λόγος που αρχικά το επέλεξα.

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47291 από DIMITRIS38
Απαντήθηκε από DIMITRIS38 στο θέμα Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38
εγώ το επέλεξα γιατί μου το πρότεινε ο ηλεκτρολόγος μου

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47309 από bill3377
Απαντήθηκε από bill3377 στο θέμα Fuzzy Logic 15kW by DIMITRIS38

dhmv2001 έγραψε: Δημήτρη καλησπέρα,
έχω και εγώ τον ίδιο λέβητα σε 25kw και ψάχνω να βρω το manual του σε Ελληνική γλώσσα
μήπως το έχεις βρει?


Πάρε τηλέφωνο στα κεντρικά στο Βόλο και ζήτα να σου το στείλουνε με mail. Εμένα έτσι μου στείλανε στα Ελληνικά για τον δικό μου (P100-Platinum 32KW) και μαζί μου στείλανε και την εγγύηση που δεν ήτανε μέσα στο κιβώτιο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ