Vitoligno 100-S 30kW by sot.p

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75259 από mgiampou
Απαντήθηκε από mgiampou στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p
μου κανει επιστροφη απο το by-pass και παρολο που εχει σβησει ο θερμοστατης χωρου και δεν ζηταω αλλη ζεστη αυτο συνεχιζει να στελνει λιγο-λιγο...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75804 από mpampis
Απαντήθηκε από mpampis στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p

mgiampou έγραψε: μου κανει επιστροφη απο το by-pass και παρολο που εχει σβησει ο θερμοστατης χωρου και δεν ζηταω αλλη ζεστη αυτο συνεχιζει να στελνει λιγο-λιγο...


Εχεις δοχείο αδράνιας ή στέλνεις το ζεστό νερό κατευθείαν στα σώματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77067 από mgiampou
Απαντήθηκε από mgiampou στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p
δεν εχω αδρανιας.κατευθειαν στα σωματα στελνω. οταν δουλευει το by-pass το στελει στην επιστροφη(προς τον λεβητα) παει μεσα στο λεβητα και το ξανα στελνει στην εισαγωγη(προς τα σωματα).το θεμα ειναι οτι δεν χαναπαει ολο το νερο στο by-pass αλλα το στελνει και στα σωματα. τον εχω στη μικροτερη σκαλα τον κυκλοφορητη,δοκιμασα και μικροτερο αλλα παλι τα ιδια... μια φωτογραφια αν μπορει καποιος να δω το by pass του αν ειναι ευκολο...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77096 από γιαννης δελτα
Απαντήθηκε από γιαννης δελτα στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p

mgiampou έγραψε: δεν εχω αδρανιας.κατευθειαν στα σωματα στελνω. οταν δουλευει το by-pass το στελει στην επιστροφη(προς τον λεβητα) παει μεσα στο λεβητα και το ξανα στελνει στην εισαγωγη(προς τα σωματα).το θεμα ειναι οτι δεν χαναπαει ολο το νερο στο by-pass αλλα το στελνει και στα σωματα. τον εχω στη μικροτερη σκαλα τον κυκλοφορητη,δοκιμασα και μικροτερο αλλα παλι τα ιδια... μια φωτογραφια αν μπορει καποιος να δω το by pass του αν ειναι ευκολο...

Το προβλημα θα το λυσεις με μια ηλεκτροβανα που θα ανοιγει μαζι με τον κυκλοφορητη θερμανσης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77119 από mpampis
Απαντήθηκε από mpampis στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p
Εγώ δεν έχω by pass έχω δοχείο αδράνεια και γίνετε η κυκλοφορία του νερού, λεβητας - δοχείο.Πρέπει να σου κάνει συνέχεια υπερθέρμανση ο λέβητας όταν ο καιρός είναι καλός, τι κάνεις; Τον αφήνεις και σβήνει;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #77150 από ΑΛΕΚΟΣ
Απαντήθηκε από ΑΛΕΚΟΣ στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p

mgiampou έγραψε: δεν εχω αδρανιας.κατευθειαν στα σωματα στελνω. οταν δουλευει το by-pass το στελει στην επιστροφη(προς τον λεβητα) παει μεσα στο λεβητα και το ξανα στελνει στην εισαγωγη(προς τα σωματα).το θεμα ειναι οτι δεν χαναπαει ολο το νερο στο by-pass αλλα το στελνει και στα σωματα. τον εχω στη μικροτερη σκαλα τον κυκλοφορητη,δοκιμασα και μικροτερο αλλα παλι τα ιδια... μια φωτογραφια αν μπορει καποιος να δω το by pass του αν ειναι ευκολο...

κ εγω ειμαι χωρις δοχειο αδρ.αυριο θα σου εξηγησω πωσ το χω κ θα βαλω μερικες φωτο.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mgiampou

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.214 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ