Ξυλολέβητας BAUMYL 40kW by kosmidis80

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21366 από giannis35
Απαντήθηκε από giannis35 στο θέμα Ξυλολέβητας BAUMYL 40kW by kosmidis80
καλημερα,εαν επιτρεπεται εσενα τι τιμη σου εδωσε για τον 40...να ξερω αμα εινα να κανω βολτα απο εκει...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21380 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Ξυλολέβητας BAUMYL 40kW by kosmidis80
Το ειπα και νωριτερα σημερα σε αλλο τοπικ, δεν προκειται να δωσω φιλε μου τιμες που αγοραζω δημοσια, για ευνοητους λογους.
Το ξαναλεω οτι καλοθελητες υπαρχουν παντα και παντου και δεν θελω να προκυψει κανενα προβλημα με τον κατασκευαστή που στην τελικη ακομα δεν μου παρεδωσε τον λεβητα ή στην αλλη περιπτωση (με τους λεβητες αποκλειστικα καυσης πελλετ) με τον συνεργατη της εταιριας που εργαζομαι.

Ενδεικτικα να σου πω οτι τον 40αρη τον αγορασα αρκετα ώς πολύ πιο κατω από οτι αναφερεις! και για αυτο μου εκανε εντυπωση αυτο που εγραψες!?
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by kosmidis80.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21395 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Ξυλολέβητας BAUMYL 40kW by kosmidis80
Πάντως χωρίς να ειμαι ξερόλας,νομιζω οτι για εναν απλο ξυλολεβητα των 40-50kw η τιμη ειναι απο 1000-1500 ευρω..

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21771 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Ξυλολέβητας BAUMYL 40kW by kosmidis80
Αντε να φερω φρεσκα νεα, μιας και περασα απο την κατασκευαστρια εταιρια και ειδα τον ξυλολεβητα μου να περνει σιγα σιγα μορφη! Υπολογιζουμε σε καμια βδομαδα, το πολυ δυο θα ειναι στο σπιτι!

Σας ανεβαζω φωτογραφιες απο τον 60αρη, μιας και ειναι ετοιμος προς παραδοση στον πελατη - η μονη διαφορα με τον δικο μου ειναι... (χαχαχα, θα την καταλαβετε ανοιγοντας τις φωτο).

Παντως σε μεγαθος ο δικος μου ειναι ελαφρως μικροτερος!

Επίσης επαθα ΣΟΚ οταν ειδα στην παραγωγή να ετοιμαζεται ενας 100αρης, ο οποιος θα δουλεψει οπως εμαθα με πελλετ! Μιλαμε ο χωρος καυσης ανετα με επερνε μεσα!!! :ohmy:

Λοιπον, περιμενω εντυπωσεις σας απο τις φωτο!

Α! Και κατι που δεν ειχα υπολογισει στα υλικα :

θα χρειαστω αλλη μια βαλβιδα για την σερμπαντίνα! Αυτό ειναι η αληθεια ηταν μια πολυ θετικη εκπληξη για μενα (δεν ηξερα και δεν ειχα ρωτησει αν εχει σερμπαντινα!) Τωρα λοιπον ειμαι 100% σιγουρος οτι δεν θα εχω κανενα θεμα στην ασφαλεια με το κλειστό μου κυκλωμα!







Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.155 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ