Λέβητας ξύλου HEIZERT 26,5kW by mastoras

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #9731 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Λέβητας ξύλου HEIZERT 26,5kW by mastoras

Αgrovann έγραψε: Μαστορα καλημερα
Σου γράφω και εγω αν και καθυστερημένα
Το πρόβλημα λυνεται με αλλαγή ..καύσιμου


.. και κάτι άλλο όποιος δεν ζει σε αγροτόσπιτο χωρίς μόνωση να το χτυπούν απο παντού αέρηδες
νομίζει οτι ολα είναι απλά με την θέρμανση και μέχρι ..αντιστάθμιση μπορεί να σου προτείνει για να λύσεις το πρόβλημα :lol: τώρα γιατί δεν το μονώνουμε? γιατί θέλει ποολλαα λεφτά και μαζεμενα!!


Μου έριξες φωτογραφίες από έναν μεγαλοπρεπή Γάμο, και εγώ έχω μόνο μια μπομπονιέρα. :cheer: Πως να γίνει γλέντι έτσι ? :)

Πάντως πολύ σημαντικές οι συμβουλές σου φίλε Agrovann.

Το κάρβουνο όντως το έχω στα υπόψην. Αυτό πωλείται στο χωριό Ασπρο του Νομού Πέλλας, για όποιον άλλον ενδιαφέρεται.

....... θα σου ζητήσω περισσότερες λεπτομέρεις όταν έρθει η ώρα. Αυτό που καταλάβα καλά ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΑΔΕΡΦΕ είναι το ψυγείου του φορτηγού. :woohoo: ετσι κάνω φούρνο και το σπίτι......ποιο υπόγειο. ;)

Οσο για τις Αγροικίες όντως εάν δεν ζήσεις ποτέ σε μια αγροικία, δεν μπορείς να έχεις ουδεμία άποψη για την λύση της θέρμανσης. Πόσο μάλλον η αγροικία να βρίσκεται σε 400μ υψόμετρο, και η λέξη μόνωση να είναι φυσικά άγνωστη.

Είδωμεν ........ :)
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9733 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Λέβητας ξύλου HEIZERT 26,5kW by mastoras
φίλε agrovann,αν μπορεις δωσε περισσοτερες πληροφορίες για το ¨τέρας" γιατί το είδα και εγω στην εκθεση,αν και παανακριβο. Αλλά ψαχνοντας το στο internet το βρηκα σε πολυ καλή τιμή.Εκαψες ξυλο?Αν τον πηρες απο εξω απο τεχνική υποστηρηξη τι γινετε?
Αν ειμαστε εκτος τοπικ ας ανοιξουμε ενα αλλο γιατι με ενδιαφερει ή αν θες να επικοινωνησουμε προσωπικα.

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57600 από ρογκος
Απαντήθηκε από ρογκος στο θέμα Λέβητας ξύλου HEIZERT 26,5kW by mastoras
μαστορα ειδα οτι πηρες την ξυλοσομπα πριτι τελικα ποσο την πηρες αν εδωσες πανω απο 500 κατοσταρικα δεν αξιζει τα λεφτα της.εγω εβαλα στο σπιτι ενα λεβητα με 720 ευρω τουρκικος νομιζω με πολυ καλο θαλαμο καυσης και με αρκετα μεγαλη διαρκεια καυσης γυρω στις 4 ωρες καθε γεμισμα . θα σου δωσω το λινκ με τον λεβητα και αμα θες σου βγαζω και φωτο απο μεσα απο τον δικο μ


www.stecometal.com.tr/steco/PRODUCTS/Ent...EATING_PRODUCTS.html

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57608 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Λέβητας ξύλου HEIZERT 26,5kW by mastoras
Οχι δεν πήρα prity......είπα ακόμα μια χρονιά να έρθω ακόμα πιο κοντά με το μαντέμι μου. :lol:

Τον πέταξα από το υπόγειο, και τον έβαλα φέτος σε κοτέτσι. Τον συνδεσα βέβαια στο δίκτυο και πετάω που και που κανένα ξύλο μέσα, και αυτό όταν έχει κέφια η πεθερά μου για να τον καθαρίζει από τις πίσσες κάθε 3 μέρες. :silly:

Μια σόμπα πέλλετ, κρατάει το σπίτι ζεστό.......και το μαντέμι στο κοτέτσι δουλεύει για να ζεσταίνει μόνο τους καμπινέδες [WC :blush: ] του σπιτιού, όπου εκεί δεν φτουράει η πελλετόσομπα.

Ναι !!!! Αυτός ο λέβητας που μου δείχνεις για τα λεφτά του είναι πολύ καλός....πράγματι. ;) Απο που τον πήρες ?

Βάλε φωτό να τον δω καλύτερα εγκατεστημένο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57610 από ρογκος
Απαντήθηκε από ρογκος στο θέμα Λέβητας ξύλου HEIZERT 26,5kW by mastoras
εγω τον πηρα απο ορεστιαδα 720 ευρω αλλα τον βρηκαν και βουλγαρια με 600 τον 35ρη.μισο σου βαζω τωρα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57611 από ρογκος
Απαντήθηκε από ρογκος στο θέμα Λέβητας ξύλου HEIZERT 26,5kW by mastoras
Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ