Thermiki aero 12 σόμπα πέλλετ

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178582 από Ιωάννηςpolykastro
Καλησπερα!!! 2ηχρονια η σόμπα.οταν ανάβει η σόμπα μυρίζει. Είναι το πέλλετ;;; Τι είναι;;; Δεν καταλαβαίνω.καπνις δεν φενεται μέσα στο σπίτι. Αν ήταν θα είχαμε πνιγεί.. τι είναι αυτή η μυρωδιά;;; Είναι βλαβερή για την υγεία;;; Είναι η υγρασία που έχει το καύσιμο;;; ΤΙ ΕΙΝΑΙΙΙΙΙΙ;;;; ΠΈΖΕΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΝΟ Η ΣΟΜΠΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ;;;ΔΕΝ ΞΕΡΩ τι να πω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178584 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Thermiki aero 12 σόμπα πέλλετ
ΑΦΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΣΦΡΑΓΙΖΟΥΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΑΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΞΥΓΟΝΟ ΚΑΥΣΗΣ ΑΠΟ ΕΞΩ ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΜΑΝΙΟΥΑΛ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ <<ΓΙΑ ΘΕΜΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ>>?????????????????????????????ΕΠΕΙΣΗΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΚΑΘΕΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΩΝΙΕΣ 90 ΜΟΙΡΕΣ (ΚΑΛΥΤΕΡΑ 45) ??ΕΧΕΙ ΡΥΘΜΙΣΤΕΙ???ΤΟ ΚΟΡΔΟΝΙ ΠΟΡΤΑΣ ΚΑΙ Η ΠΟΡΤΑ ΣΦΡΑΓΙΖΟΥΝ???ΜΕ ΣΒΗΣΤΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΒΑΛΤΗ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΑΠΤΗΡΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΟΝΤΟ ΠΟΝΤΟ ΠΕΡΙΜΕΤΡΙΚΑ ΤΙΣ ΠΟΡΤΑΣ ,ΑΝ ΣΟΥ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΗ ΦΛΟΓΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕΣΑ  Χ Α Ν Ε Ι  !!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΛΟΓΟΙ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ
Last edit: 1 Χρόνος 5 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178597 από Ιωάννηςpolykastro
Απαντήθηκε από Ιωάννηςpolykastro στο θέμα Thermiki aero 12 σόμπα πέλλετ
Αυτό που κατάλαβα σήμερα είναι ότι όταν κάνει έναυση ο καπνός που σχοιματθζεττε πρέπει να βγαίνει. Πέρυσι μου είχε κάνει ένα μπαμ η σόμπα και είχε κοπή το πυρίμαχο σχοινί που έχει από επάνω εκεί που είναι οι βίδες με σούστα.να το αλλάξω μήπως να πάρω καινούριο;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178603 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Thermiki aero 12 σόμπα πέλλετ
ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΑΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΝΩΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΕΖΕΙ ΤΟ ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΑ ΕΛΑΤΗΡΙΑ.ΤΕΡΜΑ ΛΥΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΞΙΜΑΔΙΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΙΕΖΕΙ ΚΛΕΙΣΤΟ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΥΤΟ <<<ΤΟ ΤΖΑΜΙ ΣΤΟ ΜΠΑΜ ΘΑ ΕΣΚΑΓΕ>>>ΚΛΑΣΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ Η ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ Η ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΕΡΑ ΑΠΟ ΕΞΩ Η Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΠΕΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΕΛΕΙ <<<<<<ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ>>>>>>>.ΒΡΕΣ ΜΕ ΑΝ ΘΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178628 από Ιωάννηςpolykastro
Απαντήθηκε από Ιωάννηςpolykastro στο θέμα Thermiki aero 12 σόμπα πέλλετ
Άλλη μια ερώτηση (λεπτομέρεια)που μπορεί να φανεί χρήσιμη.συγνωμη για το πρήξιμο. Πέρυσι τελείωσε το πέλλετ μέσα στην σόμπα και η σόμπα σταμάτησε γράφοντας εμπλοκή. ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΓΕΜΙΣΑ ΚΑΙ πάτησα να ξεκινήσει. Ξεκίνησε είδα κρατούσε τα καυσαέρια μέσα στο θάλαμο καύσης και εκεί ήταν που έσκασε( έκανε το μπαμ).ΧΩΡΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΣΦΙΞΕΙ ΤΙΣ ΒΙΔΕΣ ΜΕ ΤΗΣ ΣΟΥΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΣΚΑΣΕ ΕΚΟΨΕ ΤΟ ΣΧΟΙΝΑΚΙ.ΜΗΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΠΕΠΛΕΤ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΝ ΡΥΘΜΙΣΗ ΓΙΑ ΦΩΡΤΩΣΗ;;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178629 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Thermiki aero 12 σόμπα πέλλετ
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΟΧΛΙΑΣ ΗΤΑΝΕ ΑΔΕΙΟΣ ΑΠΟ ΠΡΙΝ.ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΤΑ ΜΑΝΙΟΥΑΛ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ.ΑΝ ΘΕΣ ΒΡΕΣ ΜΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΊΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΕΔΩ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ