Φθαρμενο γραναζι απο μοτερ κοχλια πελλετ

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #163692 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 6 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #163693 από PAPADAKIS



Κώστα άμα βρεις άκρη και ταιριάζει το γρανάζι,πες μας το site γιατί και εγώ του χρόνου θα χρειαστώ για τον δικό μου Μοτέρ που λογικά θα είναι ίδιο με το δικό σου.
Συνημμένα:
Last edit: 6 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by PAPADAKIS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #163694 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Μιχαλη καλησπερα.ιδιο μοτερ φοραμε.μπηκα στο σαιτ και μου φαινονται γραναζια απο μηχανισμους κασσετοφωνου που ειχαμε καποτε.δεν ξερω αν το κραμα τους και η σκληροτητα τους κανουν για τους μειωτηρες!!!!!μηπως με το πρωτο ζορι κουρευτουνε!!!!εχει και μεταλλικα αλλα θα πρεπει να αλλαξεις ολο το σετ και θα υπαρχουν?γιατι αν βαλεις αυτο που τρωει το ζορι μετταλικο θα κουρεψει τα επομενα!!!!!!!λιγο δυσκολο το βλεπω απο τη μια αλλα να πεταξεις και ολοκληρο μοτερ για ενα γραναζι?????ειπαμε ολα αναλωσημα και καλυτερης ποιοτητας και αντοχης τα MEROLL

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 6 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #163695 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Μπες εδω www.aerodin.gr/product_info.php?cPath=77&products_id=1426 .εμας φοραει το 5RPM στροφων==5.3 που το εχει στο σαιτ
Last edit: 6 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #163698 από DrYannis
απο το ονομα της εταιρειας του μοτερ που ειναι τυπωμενο πανω στο μοτερ (δυσκολα καταλαβαινεις τι γραφει καθως ειναι καλλιτεχνικα γραμμενο) βρηκα την εταιρεια και τους εστειλα εμαιλ (ιταλικη εταιρεια κατασκευης μοτερ). επισης βρηκα στην κινα να πουλανε πλαστικα γραναζια ισως καποιο ταιριαζει. μερικα ειναι για τηλεκατευθυνομενα αεροπλανακια κτλ. επισης εστειλα εμαιλ σε κινεζους κατασκευαστες μοτερ και τελος βρηκα 2 site που τους στελνεις την διαμετρο κτλ του γραναζιου και σου φτιαχνουν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #163699 από DrYannis
μια αλλη ερωτηση ειναι η εξης. εμενα το μοτερ ειναι 5,4 rpm αν βαλω 5 ή 6 ή 8 rpm, λογικα αυτο θα σημαινει πως θα ριχνει αλλη ποσοτητα πελλετ ετσι δεν ειναι; αρα θα θελει αλλαγη στις ρυθμισεις του χρονου ρηψης.
και κατι ακομα, το δικο μου μοτερ εχει 3 καλωδια . 2 μαζι απο την μια πλευρα και ενα απο πανω. το δικο σας;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ