πρόβλημα με ρυθμίσεις

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162260 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα πρόβλημα με ρυθμίσεις
Θα πρπει να πας στη παραμετρο T03 ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΤΕΣ ειναι η προφορτωση τα δευτερολεπτα που κανει στην προφορτωση στο δοχειο καυσης.τα περισσοτερα τα λεμε το απογευμα αν θες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162263 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα πρόβλημα με ρυθμίσεις
ΔΕΣ ΤΟ ΕΜΑΙΛ ΣΟΥ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162483 από thend_dk
Απαντήθηκε από thend_dk στο θέμα πρόβλημα με ρυθμίσεις
Κώστα σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου ..δοκίμασα τις ρυθμίσεις που μου έστειλες πάλι τα ίδια .. κατέβασα την προφορτωση στα εργοστασιακά επίπεδα απο το 250-270 γιατί είδα το ποτηράκι σαν να μπούκωνε από το πολύ pellet “tp1 co1-200” kαι ανέβασα τον χρονομετρητή ανάφλεξης και αντίστασης "tp05 t02-3" απο το 60 στο 80-85 πάλι τα ίδια παίρνει φωτιά ανεβάζει λίγο θερμοκρασία και μετά μπλοκάρει μου βγάζει erl-3 ή erl-12 ...

δλδ εχω..
c01=200
c02=200
u01=200
u02=200
t02=80
t03=80
Last edit: 6 Χρόνια 3 Μήνες πριν by thend_dk.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162488 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα πρόβλημα με ρυθμίσεις
Με αυτα που λες κατι μου λεει οτι μπορει να εχεις βουλωμενο σωληνακι υποπιεσης.τα αλλαρμ λενε η για τον αισθητηρα που ειναι πανω στο μοτερ καυσαεριων πιθανον η εχει πιασει πολυ καπνα και θελει σκουπισμα η δεν μετρα καλα (μπορει να τα χει παιξει) η δεν στελνει την ποσοτητα που πρεπει πελλετ ο κοχλιας(δες το) η πορτα δεν σφραγιζει καλα και ο αισθητηρας υποπιεσης παρεμβενει η καμιναδα φραγμενη


Συνημμένα:
Last edit: 6 Χρόνια 3 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162544 από thend_dk
Απαντήθηκε από thend_dk στο θέμα πρόβλημα με ρυθμίσεις
Κώστα απ ότι είδα στην εξάτμιση δεν έχει ούτε σωληνάκια ούτε κάποιον αισθητήρα .. να σου θυμίσω ότι όταν βάλω μισή χούφτα πέλλετ με το χέρι παίρνει κανονικά αλλά όταν ανεβάζω το πέλλετ στις ρυθμίσεις πάλι δεν παιρνει και μου φαίνεται σαν να μπουκωνει από το πολύ πέλλετ οπότε δεν νομίζω να έχει κατι χαλασμένο πιστεύω θέμα ρυθμίσεων είναι ..πως να ξεκινήσω για να το βρω να βάλω τελείως αρχικές ρυθμίσεις και να ανεβαζω μόνο χρόνο είναι σωστό αυτό επίσης μήπως είναι σημάδι χαλασμενης αντίστασης ????
Last edit: 6 Χρόνια 3 Μήνες πριν by thend_dk.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162547 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα πρόβλημα με ρυθμίσεις
Φιλε σου εχω γραψει πιο πανω και το εμαιλ μου και το τηλεφωνο μου,για να μην γραφω εδω μετα τις 3 παρε με η βρες με εδω www.facebook.com/kostas.pixas να μιλησουμε για να βγαλουμε ακρη!!!!!!!!!!!!!!1

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.121 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ