Emma Plus σομπα πελλετ

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #152551 από obelix
Απαντήθηκε από obelix στο θέμα EMMA PLUS
εβγαλα το ups και το ξαναεξανε :(
σημερα θα αλλαξω αντισταση μηπως γινεται κατι απο εκει,το κακο ειναι οτι ειναι περιεργο σφαλμα και κλασσικα δεν υπαρχει καποιος επαγγελματιας να ξερει τι του γινεται.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #152553 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα EMMA PLUS
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. επειδη τα εχουμε ξαναγραψει η αντισταση πεφτει με τις εναυσεις γι αυτο βαλε κεραμικη.αν εχει η πλακετα ρελε η traic για την αντισταση ελενξε τα πριν παρεις την καινουργια διοτι εχει 50 ευρω!!!!!!!!!!!μπορει το ρελε να εχει απο τα τσακ τσακ θεμα με την επαφη η να μην οπλιζει το πηνιο.αν ειναι το traic θα ειναι αρπαγμενο.βγαλε την αντισταση και δωσε ρευμα κατευθειαν απο μια μπριζα στην αντισταση και κοιτα σε 7-10 λεπτα (χρονος φουλ ισχυ) αν πυρωσει και δεν σου ριξει καμια ασφαλεια η ρελε σπιτιου.αν ολα καλα μπορει να μην εισαι απο αντισταση!!!!!!!!!!ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΡΕΥΜΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #152554 από obelix
Απαντήθηκε από obelix στο θέμα EMMA PLUS
Το σφάλμα που μου βγάζει είναι έλλειψη ρεύματος κατά την εκκίνηση αν θυμάμαι καλά.
Η αντίσταση ανάβει παρόλα αυτά,επειδή έχω κεραμική θα την βάλω να δω αν αλλάξει κάτι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #152557 από obelix
Απαντήθηκε από obelix στο θέμα EMMA PLUS
Δυστυχώς ούτε με αλλαγή αντίστασης έγινε κάτι. Problem,big broblem.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #152562 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα EMMA PLUS
Πιθανόν να φταίνε και τα υπόλοιπα η και η πλακέτα!!!δεν πιστεύω να έχεις πειράξει χρόνο εναυσης χωρίς ΑΛΛΑΡΜ? αν εχει η πλακέτα σου τέτοια ρύθμιση!! Η κεραμική την βλέπεις αν ανάβει ?εχεις μιλήσει με το σέρβις?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #152563 από obelix
Απαντήθηκε από obelix στο θέμα EMMA PLUS
η αντισταση αναβει,χρονο εχω πειραξει,απο 10 λεπτα το εχω κανει 15 καιρο τωρα χωρις προβλημα.
λογικα θα μιλησω με σερβις σημερα.
ξαναλεω οτι το προβλημα το βγαζει την εξης στιγμη.
παταω ον,ξεκιναει ο ανεμηστηρας και σε λιγο χρονο μπαινει στο pellet fiding,εκει για καποιο λογο γινετε το προβλημα,προσεξα την οθονη εχθες οτι στιγμιαια εβγαλε εκεινη τη στιγμη αυτα ποθ βγαζει οταν ανοιγω τη σομπα απο το κεντρικο διακοπτη (βερσιον κλπ) και μετα βγαζει το σφαλμα.νομιζω η αντισταση δεν εχει ξεκινησει καν εκει να λειτουργει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ