Προβλημα σε σομπα grace npo1 9ρα

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #141612 από jimkar7076
:( παιδια καλησπερα κ καλως σας βρηκα εχω μια σομπα grace npo1 κινεζηκη νομιζω και θελω να κανω reset το μενου απο την αρχη γιατι κατι πειραξα οταν μπηκα με τον κωδικο κ τωρα δεν μπαινει καθολου κ μου βγαζει eror .εχω εδω κ περιπου ενα μηνα που σας παρακολουθω κ εχω βρει πολλες απαντησεις για τις σομπες και ομολογω ειστε πολλοι καλοι. εχω βοηθηθει αρκετα με τισ λυσεις που δηνεται θα ηθελα να μου απαντησει καποιος αν μπορω να κανω κατι σαν ρεσετ για να μπορω να ξαναμπω στο μενου οχι για πολλα πραγματα λιγο τον αερα πειραζω κ λιγο την τροφοδοσια γιατι δεν ειμαι κ τεχνικος οσο μπορω μεχρι εκει που φτανω ευχαριστω κ περιμενω απαντηση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #141630 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Προβλημα σε σομπα grace npo1 9ρα
Πατάς "κάτω βελάκι" τρέχεις όλο το μενού και στο τέλος σου βγάζει "ανάκτηση" πατάς "ΝΑΙ" ......και μπορείς μετά να βάλεις τον κωδικό για να περάσεις στο μενού των ρυθμίσεων.

Ολα αυτά για το Ελληνικό μενού.....στο αγγλικό αντί για ανάκτηση θα γράφει "restore defaults"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #141660 από jimkar7076
Απαντήθηκε από jimkar7076 στο θέμα Προβλημα σε σομπα grace npo1 9ρα
σε ευχαριστω πολυ φιλε μαστορα για την απαντηση αλλα δεν ειναι αυτο. οι ρυθμησεις ειναι ελληνικα και το εκανα αυτο αλλα δεν μπαινει στο μενου. μηπως οταν κανουμε ανακτηση που λεει πρεπει να βαλω αλλον κωδικο πχ.0000 η 1234. και οχι τον παλοιο 1098. θα το κανω κ αυτο κ βλεπω. αν εχεις καμια αλλη γνωμη πεσ μου περιμενω απαντηση thanks.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #141728 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Προβλημα σε σομπα grace npo1 9ρα
Ανάκτηση κωδικού σημαίνει ότι βάζεις εσύ ότι κωδικό θέλεις.

Αν πχ βάλεις 0000 θα μπεις μετά στο μενού των ρυθμίσεων χωρίς να πληκτρολογείς κωδικό.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #141830 από jimkar7076
Απαντήθηκε από jimkar7076 στο θέμα Προβλημα σε σομπα grace npo1 9ρα
θα το ξανακοιταξω το απογευμα και θα τα πουμε σε ευχαριστο.επισης εχω κ ενα θεμα με το αναμα αργει πολυ,λες να παιζει το πελετ, το ρευμα,η ασφαλεια τισ πλακετας γιατι βλεπω η αντισταση κοκκινηζει αλλα αργει τουλαχιστον 15 -20 λεπτα καμια φορα. αλλες φορες ουτε 3 λεπτα (φυσιολογικο) μαλλον. πεσ μου την γνωμη σου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #141831 από Κυριακίδης 2

jimkar7076 έγραψε: εχω κ ενα θεμα με το αναμα αργει πολυ,λες να παιζει το πελετ, το ρευμα,η ασφαλεια τισ πλακετας γιατι βλεπω η αντισταση κοκκινηζει αλλα αργει τουλαχιστον 15 -20 λεπτα καμια φορα. αλλες φορες ουτε 3 λεπτα (φυσιολογικο) μαλλον. πεσ μου την γνωμη σου.


Αν κοκκινίζει η αντίσταση , τότε λογικά πρέπει να το ξεκινάς με άδειο το καμινάκι καύσης , (μέχρι να γεμίσει το καμινάκι με καύσιμο εννοείτε θα καθυστερήσει περισσότερο) . ρίξε και καμιά χούφτα μέσα καύσιμο προτού την ανάψεις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.061 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ