Κατασκευή Δοχείου Αδράνειας

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135360 από g.grivas
Παιδιά γειά σας. Γνωρίζετε εάν κάποια εταιρεία κατασκευάζει δοχεία αδράνειας κατά παραγγελεία; Επειδή έχω περιορισμένο χώρο για τα 1000 λίτρα με ύψος 2,50 πόσο διάμετρο θα έχει με την μόνωση; Η Calpak δεν κατασκευάζει. Μου είπαν για την wilco. Είναι αξιόπιστη ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135369 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Κατασκευή Δοχείου Αδράνειας

Στα γρήγορα το έβγαλα Ακτίνα του κυλίνδρου 21,5 με 10 πόντους μόνωση.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Συνημμένα:
Last edit: 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135372 από SHERIF
Απαντήθηκε από SHERIF στο θέμα Κατασκευή Δοχείου Αδράνειας

g.grivas έγραψε: Παιδιά γειά σας. Γνωρίζετε εάν κάποια εταιρεία κατασκευάζει δοχεία αδράνειας κατά παραγγελεία; Επειδή έχω περιορισμένο χώρο για τα 1000 λίτρα με ύψος 2,50 πόσο διάμετρο θα έχει με την μόνωση; Η Calpak δεν κατασκευάζει. Μου είπαν για την wilco. Είναι αξιόπιστη ;


Για 1000 λίτρα με 2,5 m ύψος θέλεις 36cm ακτίνα, 72cm διάμετρο συν τα 20cm (10 + 10) της μόνωσης συνολικά 92cm.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135374 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Κατασκευή Δοχείου Αδράνειας

SHERIF έγραψε:

g.grivas έγραψε: Παιδιά γειά σας. Γνωρίζετε εάν κάποια εταιρεία κατασκευάζει δοχεία αδράνειας κατά παραγγελεία; Επειδή έχω περιορισμένο χώρο για τα 1000 λίτρα με ύψος 2,50 πόσο διάμετρο θα έχει με την μόνωση; Η Calpak δεν κατασκευάζει. Μου είπαν για την wilco. Είναι αξιόπιστη ;


Για 1000 λίτρα με 2,5 m ύψος θέλεις 36cm ακτίνα, 72cm διάμετρο συν τα 20cm (10 + 10) της μόνωσης συνολικά 92cm.


Σωστός

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.105 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ