kratki.gr: ερωτήσεις - απαντήσεις - λύση προβλημάτων

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93325 από dimlyk

Stavrax έγραψε:

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: Σταύρο σε όλα τα τζάκια μπαίνει αλλά θέλει προσοχή και υπευθυνότητα .2-3 σπίτια Πολωνία έβαλαν φωτιά στα κελάρια τους γιατί έπεσαν παραδίπλα κάρβουνα .αυτό πρέπει να γίνετε αμα έχουν σβήσει τα κάρβουνα

Αυτό που σκέφτηκα είναι να μπεί με μπουρί μεταβλητού μήκους το οποίο θα μπαίνει για 5-10 πόντους μέσα σε ντεπόζιτο όπου στο καπάκι του θα ανοιχτεί τρύπα στο Φ του μπουριού. Έτσι ακόμα και αναμμένα καρβουνάκια να πέφτουν νομίζω ότι δεν θα υπάρχει κίνδυνος για φωτιά. Ακόμη το ντεπόζιτο θα έχει τροχούς από κάτω για εύκολη μετακίνηση και άδειασμα στον κήπο.


ριχνεις και νερακι μεσα ...αλλα μια και εισαι που επαγγελματος κανεις ενα συστηματακι αυτοματου καταιονισμου και καθαρισες :woohoo:


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93329 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
αμα το προσαρμόσεις σωστά και αναμμένα να είναι θα σβήνουν

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #93343 από Gdevil

dimlyk έγραψε:

Stavrax έγραψε:

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: Σταύρο σε όλα τα τζάκια μπαίνει αλλά θέλει προσοχή και υπευθυνότητα .2-3 σπίτια Πολωνία έβαλαν φωτιά στα κελάρια τους γιατί έπεσαν παραδίπλα κάρβουνα .αυτό πρέπει να γίνετε αμα έχουν σβήσει τα κάρβουνα

Αυτό που σκέφτηκα είναι να μπεί με μπουρί μεταβλητού μήκους το οποίο θα μπαίνει για 5-10 πόντους μέσα σε ντεπόζιτο όπου στο καπάκι του θα ανοιχτεί τρύπα στο Φ του μπουριού. Έτσι ακόμα και αναμμένα καρβουνάκια να πέφτουν νομίζω ότι δεν θα υπάρχει κίνδυνος για φωτιά. Ακόμη το ντεπόζιτο θα έχει τροχούς από κάτω για εύκολη μετακίνηση και άδειασμα στον κήπο.


ριχνεις και νερακι μεσα ...αλλα μια και εισαι που επαγγελματος κανεις ενα συστηματακι αυτοματου καταιονισμου και καθαρισες :woohoo:

Είδα καταιονισμό και μπήκα B) (ίσως να θυμάται ο dimlyk μια παλαιότερη συζήτησή μας αλλά μάλλον για άλλο πράγμα μιλάτε τώρα)
Οπότε, βαλτε κανα λινκ ωρε παλικάρια...
γιατί πράγμα μιλάτε??


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν - 11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #97215 από Stavrax
@ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Χρωστάω κάποια λινκ για ανιχνευτές μονοξειδίου
ebay.co.uk
alibaba
Εγώ έχω πάρει αυτό το σετ.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν by Stavrax.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #97239 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ευχαριστώ αν και ζαλίστηκα να διαβάζω !δεν μπορώ να καταλάβω ποια η διαφορά απο αυτό που αγόρασες με αυτό απο την Γερμανία που κάνει 85!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #97260 από jnet
Δεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του KunenaΠαντως αυτο που πήρες Σταυρο το εχει 15 λίρες ο παρακάτω και οχι 25

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ