kratki.gr: ερωτήσεις - απαντήσεις - λύση προβλημάτων

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν - 11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #97215 από Stavrax
@ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Χρωστάω κάποια λινκ για ανιχνευτές μονοξειδίου
ebay.co.uk
alibaba
Εγώ έχω πάρει αυτό το σετ.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν by Stavrax.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #97239 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ευχαριστώ αν και ζαλίστηκα να διαβάζω !δεν μπορώ να καταλάβω ποια η διαφορά απο αυτό που αγόρασες με αυτό απο την Γερμανία που κάνει 85!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #97260 από jnet
Δεν υπάρχει ebay APP ID ορισμένο στις ρυθμίσεις του KunenaΠαντως αυτο που πήρες Σταυρο το εχει 15 λίρες ο παρακάτω και οχι 25

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #97269 από Stavrax
Κι εγώ δεν το είχα πληρώσει τόσο. Μου είχε κοστίσει 23€ μαζί με τα μεταφορικά πέρυσι τον Σεπτέμβριο. Για να δείξω το μοντέλο στον Δημήτρη το έβαλα.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108707 από DEKOSTEL
Κύριοι Καλημέρα!!! θέλω να συνδέσω ένα λέβητα Ξύλου και δεν ξέρω τη δοχείο διαστολής να χρησιμοποιήσω, κλειστό ή ανοιχτό??
Με ανοιχτό δοχείο το κόστος είναι μεγαλύτερο!!! Το κλειστό παρέχει ασφάλεια???

ευχαριστώ!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108708 από rivol
Την μεγαλύτερη ασφάλεια προσφέρει το ανοικτό αλλά πολλές φορές λόγω διαμόρφωσης του κτιρίου δεν είναι εφικτό να τοποθετηθεί.

Το κόστος δεν μπορεί να είναι σταθερό γιατί εξαρτάτε από το σημείο που θα τοποθετηθεί σε σχέση με τον λέβητα. Το κλειστό δοχείο μπαίνει κοντά στον λέβητα ενώ το ανοικτό πρέπει να μπει στο ψηλότερο σημείο του κυκλώματος και υπολόγισε και την παροχή νερού που πρέπει να τραβήξεις αν δεν υπάρχει κοντά στο σημείο που θα τοποθετηθεί.

Αλέξης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ