Πρόβλημα σε λέβητα pellet BURNiT WBS 50kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #83120 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Πρόβλημα σε λέβητα pellet BURNiT WBS 50kW
απαντηστε στο παραπανω γιατι παει αλλου το μυαλο μου τωρα, διαβασα οτι λετε το πελλετ ειναι χαλια!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #83128 από kalliopi gkiza
Απ'ότι είδα όλα τα καλώδια είναι εντάξει. Την ώρα που σβήνει η θερμοκρασία στου μπόιλερ είναι γύρω στους 60 βαθμούς και εμείς το έχουμε ρυθμίσει στους 70.Υπολείματα δεν υπάρχουν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #83147 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Πρόβλημα σε λέβητα pellet BURNiT WBS 50kW

kosmidis80 έγραψε: Ωραια (οχι φυσικα γιατι εχεις προβλημα), γιατι μαλλον ειναι θεμα ρυθμισης του κοντρολερ. και αν δεν κανω λαθος το κοντρολερ που φοραει επανω ειναι της Tech, αρα θα το καταφερουμε!

Μπορειτε να μου πειτε τι γραφει επανω το κοντρολερ που πατατε και ρυθμιζετε ? Εννοω πρεπει να εχει τον τυπο και το μοντελο του!

Αν ειναι αυτο που υποψιαζομαι, τοτε θα ακολουθησει μια σειρα απο ερωτησεις σχετικα με τις ρυθμισεις που εχετε για να δουμε αν μπορεσουμε και εντοπισουμε το προβλημα και το διορθωσουμε.

Αν εισαστε Θεσσαλονικη, μπορειτε να στειλετε το τηλ του συζυγου για να μιλησουμε και να περασω να το δω (ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ επαγγελματιας! - αφιλοκερδος -!) και αν μπορεσω να το φτιαξω εχει καλως!

Θοδωρε ο καυστηρας δεν ειναι burnit αλλα ειναι ο pellas και το βγαζουν φασον για τους Βουλγαρους
pellet-burners.com/pellet-burners/pellet-burner-pellasx-40.html
Kαι ο κοντρολερ δεν πρεπει να'ναι της tech αλλα της αλλης της Πόλωνεζικης της μαρκας δεν θυμαμαι πως την λενε!
www.pelletburner.gr/el/products-list/pellasx40

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #83766 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Πρόβλημα σε λέβητα pellet BURNiT WBS 50kW
τα υπολοιπα μεταφερθηκαν ΕΔΩ


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ