Σωστή θερμοκρασία νερών επιστροφής;

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78517 από eliasger

netrino έγραψε: Παω λεβητοστασιο για καφε και τεστ.θα ανεβασω και τη θερμοκρασια που κοβει(και ξεκιναει) ο καυστηρας(65) και τη θερμοκρασια των κυκλοφορητων (60) .ετσι το συστημα θα δουλεψει "ψηλοτερα"να δω πως θα παει και απο καταναλωση


Ααααααχ κάποτε πηγαίναμε στην καφετέρια :lol: :lol:

tzavars @ yahoo.gr
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": μανολης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78544 από ΑΛΕΚΟΣ

eliasger έγραψε:

netrino έγραψε: Παω λεβητοστασιο για καφε και τεστ.θα ανεβασω και τη θερμοκρασια που κοβει(και ξεκιναει) ο καυστηρας(65) και τη θερμοκρασια των κυκλοφορητων (60) .ετσι το συστημα θα δουλεψει "ψηλοτερα"να δω πως θα παει και απο καταναλωση


Ααααααχ κάποτε πηγαίναμε στην καφετέρια :lol: :lol:

χα εγω σας προλαβα κ τον ηπια πρωι πρωι απο τις 8!αφου τωρα σκεφτομαι εχω μια παλια τηλεοραση να την βαλω εκει μεσα!δεν ειναι κακο :P :P :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78549 από pantelis1973

ΑΛΕΚΟΣ έγραψε:

eliasger έγραψε:

netrino έγραψε: Παω λεβητοστασιο για καφε και τεστ.θα ανεβασω και τη θερμοκρασια που κοβει(και ξεκιναει) ο καυστηρας(65) και τη θερμοκρασια των κυκλοφορητων (60) .ετσι το συστημα θα δουλεψει "ψηλοτερα"να δω πως θα παει και απο καταναλωση


Ααααααχ κάποτε πηγαίναμε στην καφετέρια :lol: :lol:

χα εγω σας προλαβα κ τον ηπια πρωι πρωι απο τις 8!αφου τωρα σκεφτομαι εχω μια παλια τηλεοραση να την βαλω εκει μεσα!δεν ειναι κακο :P :P :P


Παλικάρια,εγω κατέβασα και το Laptop,και σκεφτομαι να κατεβασω και ενα μικρο ραντζακι :woohoo: :woohoo:

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78566 από veziris

pantelis1973 έγραψε:

ΑΛΕΚΟΣ έγραψε:

eliasger έγραψε:

netrino έγραψε: Παω λεβητοστασιο για καφε και τεστ.θα ανεβασω και τη θερμοκρασια που κοβει(και ξεκιναει) ο καυστηρας(65) και τη θερμοκρασια των κυκλοφορητων (60) .ετσι το συστημα θα δουλεψει "ψηλοτερα"να δω πως θα παει και απο καταναλωση


Ααααααχ κάποτε πηγαίναμε στην καφετέρια :lol: :lol:

χα εγω σας προλαβα κ τον ηπια πρωι πρωι απο τις 8!αφου τωρα σκεφτομαι εχω μια παλια τηλεοραση να την βαλω εκει μεσα!δεν ειναι κακο :P :P :P


Παλικάρια,εγω κατέβασα και το Laptop,και σκεφτομαι να κατεβασω και ενα μικρο ραντζακι :woohoo: :woohoo:


Έλα παραδεχτείτε το. Μάλον οι γυναίκες μας φταίνε για όλα αυτά και όχι οι λέβητες....Κι εγώ εκεί τον ήπια τον καφέ το πρωί. Τα είπα λίγο και με τη σκούπα στάχτης. Έμεινα με τη βεβαιότητα ότι δεν θα με προδώσει ποτέ ! :cheer: :cheer: :cheer:
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by veziris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78609 από eliasger
:lol: :lol: :lol: :lol:
Το καλοκαίρι που μας πέρασε είναι η γυναίκα μου με τον 4 ετών γιο μου στην παραλία του Σχοινιά .
Ο μικρός έχει πάρει τα σύνεργα και κάτι κάνει στην άμμο , περνάει ο κουλουράς και του λέει τι φτιάχνεις αγοράκι μου ; o μικρός του απντά αμέσως " φτιάχνω έναν λέβητα πέλλετ " .
Ο κουλουράς τον κοίταζε καλά καλά οι διπλανοί συκώθηκαν από τις ξαπλώστρες και κοίταζαν την άμμο και μετά το παιδί .
Τρελό γέλιο .
Ο μικρός άρχισε να λέει στον καουλουρά από εδώ μπαίνει το κρύο νερό και από εδώ βγαίνει το ζεστό σε μια σωρό από άμμο με το φτιαράκι στο χέρι .
Μπράβο αγόρι μου του λέει και φεύγει και οι άλλοι τον κοίταζαν ακόμα .
Α ρε franke μας τρέλανες μικρούς μεγάλους :lol: .

tzavars @ yahoo.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78614 από electron
εγώ έχω βάλει ραδιακι μέσα και όπως πάει σε λίγο θα την ξαπλαρω και εκεί μέσα.. :lol: ζεστή έχει μπόλικη +30C


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ