Δε μεταδίδεται η κίνηση του μοτέρ στον κοχλία

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75326 από hunters1977
Για να λεει κυβακι σφηνα ειναι σιγουρα B)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75327 από martini11
Aν ειναι κυβακι ειναι η κοντρα που βαζουν στους αξονες.δεν ειναι κατι ανησυχητικο,η κοπηκε η βγηκε!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75357 από Gdevil
Μέχρι να έρθει μάστορας να το δεί μη το βάζεις μπρος και σου κάνει περισσότερη φθορά - ζημιά.


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75620 από panagos7
Φιλε DIM και εμενα μου το εκανε 2 φορες.
1ον:Η ασφαλεια ειχε αντικατασταθει με 7Α.
2ον.μου το παρουσιασε ενω τον δουλευα 12 ωρεσ την μερα και το αντιμετωπισα ξαναβαζοντας τον να κανει αρχικο ταισμα και φαινοταν σαν να εχει μπουκωσει και να ζοριζεται ο κοχλιασ ενω μετα δουλευε ρολοι.

Δοκιμασε να τα κανεις αυτα γιατι λυθηκαν σε συνεργασια με τον Σαμουκασιδη.
(Υ.Γ. Η απαντηση του γι'αυτο το προβλημα ειναι:μαζευει πισα ο κοχλιας η δεν εινει αλφαδιασμενο η καηκε η ασφαλεια!)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75642 από DIM
Ευχαριστω ολους για τις συμβουλες σας.Τελικα ηρθε ο τεχνικος εβγαλε το μοτερ και τον αξονα μεταδοσης και οντως ειχε βγει η μεταλικη σφηνα ή ασφαλεια χωρις να χει δημιουργησει καποια ζημια.Την ξαναεβαλε απορεισε βεβαια πως βγηκε ευτυχως δουλεύει κανονικα.Οσον αφορα για το χρονο λειτουργειας το αφηνω να δουλευει ολη μερα και νυχτα χαμηλωνοντας μονο το θερμοστατη.Νομιζω οτι λογω του αιθριου καιρου που χει και του γεματου με pellet αποθηκευτικου χωρου μαλλον στουμπωσε και δεν μπορεσε το μοτερ να γυρισει τον κοχλια.Η πισσα στον κοχλια πως μπορει να προκυψει??? Αλφαδιασμενο ειναι και η ασφαλεια ειναι οκ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.060 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ