Ξυλολέβητας και ξύλα

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75014 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Ξυλολέβητας και ξύλα

GT έγραψε:

ddt έγραψε: το σωστο ομως ειναι να εφαρμοζονται ιδια μετρα και σταθμα σε ολες τις περιπτωσεις κυριε GT.

Στο θεμα primus 45 οταν απαντησα στον leona λεγοντας του "ντροπη σου" γιατι ειρωνευτηκε καποιον λεγοντας του να βαλει τον αισθητηρα καυσαεριων στο καπελο της καμιναδας,το σχολιο μου διαγραφηκε,ενω εσεις ο ιδιος συμμετεχετε εδω σε μια ιδια αντιπαραθεση.


Λάθος. Η συμμετοχή μου στην παρούσα συζήτηση, δεν αποτελεί συμμετοχή σε αντιπαράθεση, αλλά παρέμβαση με την ιδιότητα του συντονιστή.

Το σχόλιό σου όντως διαγράφηκε μαζί με άλλα και το λόγο τον ανέγραψα στην παρέμβασή μου σε εκείνη τη συζήτηση.


@ ddt

Απλά να διευκρινήσω κάτι που ίσως έπρεπε στην προκειμένη περίπτωση να κάνω από χθες, αλλά παρέλειψα λόγω των γεγονότων:

Το ότι διέγραψα το δικό σου μήνυμα, δε σημαίνει ότι έκανες κάτι κακό. Ίσα ίσα.

Το έκανα στα πλαίσια διαγραφής όλων των post που αναφέρονταν στο ζήτημα που προέκυψε.

Η παρέμβασή σου ήταν δικαιολογημένη και προσωπικά την εκτίμησα και γι' αυτό τη συνέχισα παρεμβαίνοντας και εγώ, θεωρώντας ότι αυτό που έκανες ήταν σωστό.

Επίσης οι συντονισμοί δε μπορούν όπως καταλαβαίνεις να είναι copy - paste.

Πρόκειται για χειρισμό live συζητήσεων διαφορετικών ανθρώπων, υπό διαφορετικές συνθήκες.

Ελπίζω να έγινα κατανοητός.


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.059 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ