Αποσταγμένο νερό στην εγκατάσταση θέρμανσης

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68025 από Gdevil

DOOM_NX έγραψε:

androutso έγραψε: Το θέμα είναι ότι που μπορούμε να βρούμε αυτό που θέλουμε δώρο από τον θεούλη.

Με την ίδια λογική και οι ράβδοι χρυσού δώρο από το θεούλη είναι. Αλλά δε βλέπω κανέναν να κάνει μόνος του εξόρυξη, καθάρισμα, λιώσιμο και καλούπωμα...

Τι θέλω να πω. Αν ήταν τόσο εύκολο να βρούμε ποσότητες απεσταγμένου νερού χωρίς έξοδα ή κόπο, δε θα το πουλούσαν με το λίτρο.

Ας ήξερα εγώ που έχει χρυσό :woohoo: και με τα νύχια θα έσκαβα και με σάλιο θα το καθάριζα.
Για καλούπωμα θα ρωτούσα στο ενερκγ πως να τα καταφέρω :lol: :P :lol:


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68026 από stergiosbik

DOOM_NX έγραψε:

androutso έγραψε: Το θέμα είναι ότι που μπορούμε να βρούμε αυτό που θέλουμε δώρο από τον θεούλη.

Με την ίδια λογική και οι ράβδοι χρυσού δώρο από το θεούλη είναι. Αλλά δε βλέπω κανέναν να κάνει μόνος του εξόρυξη, καθάρισμα, λιώσιμο και καλούπωμα...

Τι θέλω να πω. Αν ήταν τόσο εύκολο να βρούμε ποσότητες απεσταγμένου νερού χωρίς έξοδα ή κόπο, δε θα το πουλούσαν με το λίτρο.


Εδω εχεις αδικο.
Η βροχη κ τζαμπα ειναι κ κοπο δεν εχει να μαζεψεις το νερο.
Το που θα το χρησιμοποιησεις κ αν ειναι αλλο θεμα.
Να ξερεις επισης οτι σε κηπους με ζαρζαβατικα αν μπορεις κ χρησιμοποιεις μονο βροχινο νερο θα δεις τεραστιες διαφορες!
;)

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.056 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ