P100 Platinum Kostrzewa

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #5605 από maria_pem
P100 Platinum Kostrzewa δημιουργήθηκε από maria_pem
ΘΕΛΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5671 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα P100 Platinum Kostrzewa

maria_pem έγραψε: ΘΕΛΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ


Δεν θυμάμαι να τον εχει κάποιο μέλος αλλά σε ποια περιοχή της Ελλάδος είσαι μήπως και βρούμε κάποιον τοπικό που τους πουλάει και τους ρυθμίζει.

Εχεις τα στοιχεία της Κεντρικής αντιπροσωπείας στον Βόλο? Επιπλέον υπάρχει καποιος στον Λαγκαδά Θεσσαλονίκης ο οποίος τους κανει παράλληλη είσαγωγή πρίν και από τον Βολο.
Αν θέλεις σου στέλνω στοιχεία.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #5679 από maria_pem
Απαντήθηκε από maria_pem στο θέμα P100 Platinum Kostrzewa
το προβλημα μου ειναι πως ο αντιπροσωπος μαθενει ακομα..
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by maria_pem.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5699 από bill3377
Απαντήθηκε από bill3377 στο θέμα P100 Platinum Kostrzewa
Καλημέρα. Εγω τον έχω στα 32Kw αλλά ο τεχνικός που είρθε απο την ecosmart μου είπε ότι οι ρυθμίσεις μπαίνουν με κωδικό τον οποίο εχει μόνο αυτος. Δεν μου έδωσε κάτι άλλο.Επικοινώνισε καλύτερα με την ecosmart energy στο Βόλο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5718 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα P100 Platinum Kostrzewa

bill3377 έγραψε: Καλημέρα. Εγω τον έχω στα 32Kw αλλά ο τεχνικός που είρθε απο την ecosmart μου είπε ότι οι ρυθμίσεις μπαίνουν με κωδικό τον οποίο εχει μόνο αυτος. Δεν μου έδωσε κάτι άλλο.Επικοινώνισε καλύτερα με την ecosmart energy στο Βόλο.


Αν εχεις χρονο και διαθεση γραψε δυο τρια πραγματα για τον Platinum.Αποδοση ,καταναλωση,καποιο προβλημα κ,λ.π.Η τιμη του παντως πρεπει να ειναι αυτη που αναφερεται στη σχετικη σελιδα.Ετσι δεν ειναι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5719 από fillmore
Απαντήθηκε από fillmore στο θέμα P100 Platinum Kostrzewa

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

bill3377 έγραψε: Καλημέρα. Εγω τον έχω στα 32Kw αλλά ο τεχνικός που είρθε απο την ecosmart μου είπε ότι οι ρυθμίσεις μπαίνουν με κωδικό τον οποίο εχει μόνο αυτος. Δεν μου έδωσε κάτι άλλο.Επικοινώνισε καλύτερα με την ecosmart energy στο Βόλο.


Αν εχεις χρονο και διαθεση γραψε δυο τρια πραγματα για τον Platinum.Αποδοση ,καταναλωση,καποιο προβλημα κ,λ.π.Η τιμη του παντως πρεπει να ειναι αυτη που αναφερεται στη σχετικη σελιδα.Ετσι δεν ειναι?


Ο P-100 ήταν ο πρώτος λέβητας πέλλετ που μου μπήκε στο μάτι!!!!....θα με ενδιέφερε και εμένα να μάθω αν έχει αφήσει ευχαριστημένους όσους τελικά τον προτίμησαν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ