Τιμή ανοιχτού δοχείου;

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41833 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Απ: Τιμή ανοιχτού δοχείου;
Bασικά και το ανοιχτό έχει το ίδιο θέμα με το "φρέσκο" νερό συν το ότι "οξυγονώνει" την εγκατάσταση (μεγαλύτερες πιθανότητες διάβρωσης). Επίσης, πολύ μεγάλη προσοχή στην αντιπαγωτική προστασία του ανοιχτού.

Αν δεν έχεις θέμα με το νερό δικτύου (αν έχεις καλή πίεση κι όταν πέφτει το ρεύμα δηλαδή), θα μπορουσες να βάλεις τη βαλβίδα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": petros78

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #41897 από petros78
Απαντήθηκε από petros78 στο θέμα Απ: Τιμή ανοιχτού δοχείου;

Grecu_ έγραψε: Bασικά και το ανοιχτό έχει το ίδιο θέμα με το "φρέσκο" νερό συν το ότι "οξυγονώνει" την εγκατάσταση (μεγαλύτερες πιθανότητες διάβρωσης). Επίσης, πολύ μεγάλη προσοχή στην αντιπαγωτική προστασία του ανοιχτού.

Αν δεν έχεις θέμα με το νερό δικτύου (αν έχεις καλή πίεση κι όταν πέφτει το ρεύμα δηλαδή), θα μπορουσες να βάλεις τη βαλβίδα.

Η αληθεια ειναι οτι εχουμε πολλες διακοπες ρευματος τον χειμωνα αλλα ευτυχως απο πιεση νερου ειμαστε μια χαρα και απο αλλατα επισης :woohoo: ... Αν βαλω βαλβιδα 90c 3bar και το ανοικτο δοχειο θα ειμαι ενταξει? Κοιμαται το παιδι μου διπλα στο λεβητοστασειο και ειμαι λιγο προβληματισμενος...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42093 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Απ: Τιμή ανοιχτού δοχείου;
Θεωρητικα ναι, αλλα δες τι ειπωθηκε κι εδω,
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...28&id=6194&Itemid=53
και κυριως τα λεγομενα του δασκαλου aithio :p
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": petros78

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.095 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ