Τιμή ανοιχτού δοχείου;

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39303 από petros78
Τιμή ανοιχτού δοχείου; δημιουργήθηκε από petros78
Καλησπερα σας, εχω βαλει εναν απλο ξυλολεβητα στο χωριο για να το δοκιμασω και αργοτερα να βαλω και εγω στο δικο μου Σπιτι αν πανε ολα καλα... ο ξυλολεβητας ηδη συνδεθηκε στο υπαρχον συστημα του πετραιλεολεβητα...

Για να αυξησω ομως την ασφαλεια θελω να βαλω και ανοιχτο δοχειο μονωμενο στην ταρατσα...

Ποσο θα μπορουσε να φτασει η τιμη ενος καλου ανοιχτου δοχειου με υλικα και εργασια?

Ευχαριστω εκ των προτερων...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by petros78.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39318 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Απ: Τιμή ανοιχτού δοχείου;
Ποσα μετρα σωληνα θελεις μεχρι να πας τουλαχιστον 3 μετρα πιο ψηλα απο το τελευταιο σωμα?
Αν το κανεις με χαλκο βγαινει ακριβουτσικα εαν το κανεις με θερμοκολητικη σωληνα πιο φθηνα(αν και ο Aithio που ειναι μαστορας εμενα μου εβαλε χερι που το εκανα με θερμοκολητο),υπολογισε τα μετρα του σωληνα επι 2, γωνιες, μουφες ενα ντεπαζιτο η γαλβανιζε η ακομη και πλαστικο ,μονωσεις για τους σωληνες ενα φλοτερ και 2 διακοπτες,εμενα χονδρικα να σου πω για 10 μετρα αποσταση (20 μετρα σωληνα δηλ.)που ειναι για το ανοιχτο τα υλικα πλην του ντεποζιτου που το ειχα απο παλια στην σκεπη μου βγηκαν κοντα στο κατοσταρικο ισως και λιγο παραπανω και πηρε και ενα μεροκαματο ο μαστορας!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39351 από petros78
Απαντήθηκε από petros78 στο θέμα Απ: Τιμή ανοιχτού δοχείου;
Θα γινει με χαλκοσωληνα ολη η εγκατασταση οπως το σκεφτομαι... θελω τουλαχιστον 10+ μετρα... μπορει και 15... το δοχειο θα ειναι απο ανοξειδοτο και θα ειναι γυρισμενο σε στραντζα... θα γινει και βαση για να μπει το δοχειο επανω...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by petros78.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39457 από petros78
Απαντήθηκε από petros78 στο θέμα Απ: Τιμή ανοιχτού δοχείου;
Μηπως μπορει να βοηθησει καποιος Please????...

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39473 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Απ: Τιμή ανοιχτού δοχείου;
εχεις ηδη διαλεξει τα πιο ακριβα υλικα κι ερχεσαι εδω να ρωτησεις το κοστος ?
μαλλον κατι δεν καταλαβαινω :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39487 από petros78
Απαντήθηκε από petros78 στο θέμα Απ: Τιμή ανοιχτού δοχείου;

dimlyk έγραψε: εχεις ηδη διαλεξει τα πιο ακριβα υλικα κι ερχεσαι εδω να ρωτησεις το κοστος ?
μαλλον κατι δεν καταλαβαινω :)

Οχι Φιλε... δεν εχω ηδη διαλεξει... εχω στο μυαλο μου ομως απο αυτα που εχω ψιλοδιαβασει πως περιπου θελω να το κανω και ρωταω περιπου τι κοστος να υπολογισω...

Τωρα καταλαβες?

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ