Radijator FK

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42483 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Radijator FK
Αν ισχυει και εχει την δυνατοτητα το κοντρολερ του λεβητα, φυσικα και να τον συνδεσεις στον πινακα του!

Ο θερμοστατης επαφης εχει μεγαλη διαφορα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42593 από miller
Απαντήθηκε από miller στο θέμα Radijator FK
Πισω εκει που ειναι το φις για τον ανεμιστηρα εχει και υποδοχη για τον κυκλοφορητη. Πρεπει να τον συνδεσεις εκει γιατι ο πινακας εχει προγραματα για τον κυκλοφορητη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42619 από FLORINIOTIS
Απαντήθηκε από FLORINIOTIS στο θέμα Radijator FK
Εάν γίνει η σύνδεση με το τρόπο που μου προτείνετε θα μου "επιτρέπει" ο πίνακας να ρυθμίσω την εκκίνηση και παύση του κυκλοφόρητή στους βαθμούς που επιθυμώ;
Έιναι η επιλογή "P1";

Ευχαριστώ!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47272 από dimilaz
Απαντήθηκε από dimilaz στο θέμα Radijator FK
Σημερα πηγαινα απο Βεροια στη Σκυδρα εκει σε ενα καταστημα ειδα πολλους radijator, μπηκα μεσα και με τον πωλητη ανοιξαμε συζητηση, αυτο που μου ειπε ειναι οτι εχει διαγωνια συνδεση, και οτι οταν καει πολλα ξυλα τις περισσοτερες φορες ειναι το κλαπε ανοικτο (ξεχασμενο).
Μου προτεινε για 110τ.μ. καλα μονωμενα τον fk1.
Το κοστος αγορας ειναι για τον fk1 1450 ευρω, και οταν γινεται η τοποθετηση (το συνεργειο το επιλεγει ο πελατης) στελνουν εναν τεχνικο για να κανει τις πρωτες ρυθμισεις και να εξηγησει τον τροπο ρυθμισης του λεβητα, φυσικα χωρις εξτρα κοστος.
Πραγματι το σκεφτομαι να τον αγορασω, βεβαια μεσα στις επιλογες μου ειναι οι πυρολησης atmos, vigas και attαck.
Θα ηθελα να μου πειτε πως συμπεριφερετε τωρα ο Radijator η αν εχετε καμια εμπειρια απο καποιον απο τους αλλους λεβητες.
Ευχαριστω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47307 από kostantinos1
Απαντήθηκε από kostantinos1 στο θέμα Radijator FK
αν θελεις fk1 υπαρχει μεταχειρισμενος με 500 ευρω αλλα αν θελεις μηχανημα να μην καις ξυλα και πιο οικονομικο απο τα λεφτα που ειπες πριν τα λεμε .τον ειχα αυτο τον λεβητα που λες καιεκαψα ενα δασος
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": dimilaz

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47342 από dimilaz
Απαντήθηκε από dimilaz στο θέμα Radijator FK
Ποιον λεβητα εννοεις ? Εμενα μου ειπαν οτι θα καψω 5-6 τονους ξερα ξυλα, εσυ ποσα εκαψες? Τωρα τι εχεις?
το e-mail μου ειναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ