Radijator FK

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3782 από miller
Απαντήθηκε από miller στο θέμα Radijator FK
σωστος ο drifter. ερωτηση στους ποσους βαθμους εχεις να ανοιγει ο κυκλοφορητης?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3791 από drifter
Απαντήθηκε από drifter στο θέμα Radijator FK
Από τους 50+ Το ανώτερο που μπορώ να θέσω από το πανελ. Νομίζω δεν έχει νόημα για λιγότερο...

Να μου στειλει 40 βαθμούς και να γυρίσει 30? Δεν εχω βάλει και τριοδη..... Για του χρονου λέω. Ισως και ένα δοχείο 1 τόνο.....

A! miller πως βάζεις τα ξυλα? ορθια η πλαγιαστα?

Εντωμεταξύ εχω την εντυπωσυ πως από πάνω από την πόρτα δεν βγαζει αερα. Εσεις το καταλαβαινεται? ?
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by drifter.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3825 από kostantinos1
Απαντήθηκε από kostantinos1 στο θέμα Radijator FK

drifter έγραψε: Από τους 50+ Το ανώτερο που μπορώ να θέσω από το πανελ. Νομίζω δεν έχει νόημα για λιγότερο...

Να μου στειλει 40 βαθμούς και να γυρίσει 30? Δεν εχω βάλει και τριοδη..... Για του χρονου λέω. Ισως και ένα δοχείο 1 τόνο.....

A! miller πως βάζεις τα ξυλα? ορθια η πλαγιαστα?

Εντωμεταξύ εχω την εντυπωσυ πως από πάνω από την πόρτα δεν βγαζει αερα. Εσεις το καταλαβαινεται? ?

ναι αστον να φυσαει και βαλε το χερι σου επανω στις τρυπες θα το καταλαβεις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3848 από miller
Απαντήθηκε από miller στο θέμα Radijator FK
τα ξυλα τα βαζω πλαγιαστα και τα στιβαζω το ενα πανω στο αλλο. Σημερα εβαλα και την λαμαρινα πισω στον ανεμιστηρα και ρυθμησα τον κυκλοφορητη στους 50 παρ'οτι εχω θερμοστατικο ταφ για να δουμε θα εχει διαφορα? Εσεις την ταχυτητα αερα στο ποσο την εχετε? Αερα φυσαει απο τις πανω τρυπες αλλα τον ποιο πολυ απο τις κατω προσεξτε ομως να καθαρισετε τις κατω τρυπες γιατι γεμιζουν καρβουνο και σταχτη εχω τις καθαρισς προχτες με τη σκουπα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3849 από miller
Απαντήθηκε από miller στο θέμα Radijator FK

miller έγραψε: τα ξυλα τα βαζω πλαγιαστα και τα στιβαζω το ενα πανω στο αλλο. Σημερα εβαλα και την λαμαρινα πισω στον ανεμιστηρα και ρυθμησα τον κυκλοφορητη στους 50 παρ'οτι εχω θερμοστατικο ταφ για να δουμε θα εχει διαφορα? Εσεις την ταχυτητα αερα στο ποσο την εχετε? Αερα φυσαει απο τις πανω τρυπες αλλα τον ποιο πολυ απο τις κατω προσεξτε ομως να καθαρισετε τις κατω τρυπες γιατι γεμιζουν καρβουνο και σταχτη εχω τις καθαρισς προχτες με τη σκουπα.

drifter εσυ πως τα βαζεις τα ξυλα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3851 από kostantinos1
Απαντήθηκε από kostantinos1 στο θέμα Radijator FK

miller έγραψε:

miller έγραψε: τα ξυλα τα βαζω πλαγιαστα και τα στιβαζω το ενα πανω στο αλλο. Σημερα εβαλα και την λαμαρινα πισω στον ανεμιστηρα και ρυθμησα τον κυκλοφορητη στους 50 παρ'οτι εχω θερμοστατικο ταφ για να δουμε θα εχει διαφορα? Εσεις την ταχυτητα αερα στο ποσο την εχετε? Αερα φυσαει απο τις πανω τρυπες αλλα τον ποιο πολυ απο τις κατω προσεξτε ομως να καθαρισετε τις κατω τρυπες γιατι γεμιζουν καρβουνο και σταχτη εχω τις καθαρισς προχτες με τη σκουπα.

drifter εσυ πως τα βαζεις τα ξυλα?

αν τα βαζεις προς τα επανω θα παρει τα μισα πλαγια και φουλαρισμα καλο και παρατηρησα αν βαζει λιγα ξυλα συνεχεια ειναι χειροτερα θα φαει περισσοτερα ξυλλα εγω το δουλευα μεχρι σημερα στο 4 σημερα το εβαλα στο 6 τωρα miller σου ειπα που μιλησα με σερβια ? 2 φορες την ημερα λενε χωρις δοχειο αλλα περσινα ξερα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ