Ρύθμιση λέβητα βιομάζας Mensa

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #38825 από tofantaraki
Απαντήθηκε από tofantaraki στο θέμα Απ: Ρύθμιση Λέβητα Βιομάζας Mensa
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΕΔΩ,ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΛΙΣ ΑΠΕΚΤΙΣΑ ΕΝΑΝ ΜΕΝΣΑ 46ΑΡΙ,ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΟΝ ΠΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΠΟ ΤΙΝ ΦΩΤΟ,ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΕΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΤΟΥΣ 60 ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΡΙΓΟΡΑ,Ι ΕΠΙΛΟΓΙΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΛΗ Ι ΕΛΛΙΝΙΚΟ ΜΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ 3500 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝΕΒΕΝΟΝΤΑΣ ,Η ΑΦΤΟΝ ΜΕ 1850 ΣΥΝ 30 ΕΥ ΜΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΔΙΣΚΟΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΕΙΡΑ ΑΦΤΟΝ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΡΙ8ΜΙΣΕΙΣ 8Α ΔΟΥΜΕ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #38835 από papg
Απαντήθηκε από papg στο θέμα Απ: Ρύθμιση Λέβητα Βιομάζας Mensa

tofantaraki έγραψε: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΕΔΩ,ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΛΙΣ ΑΠΕΚΤΙΣΑ ΕΝΑΝ ΜΕΝΣΑ 46ΑΡΙ,ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΟΝ ΠΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΠΟ ΤΙΝ ΦΩΤΟ,ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΕΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΤΟΥΣ 60 ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΡΙΓΟΡΑ,Ι ΕΠΙΛΟΓΙΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΛΗ Ι ΕΛΛΙΝΙΚΟ ΜΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ 3500 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝΕΒΕΝΟΝΤΑΣ ,Η ΑΦΤΟΝ ΜΕ 1850 ΣΥΝ 30 ΕΥ ΜΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΔΙΣΚΟΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΕΙΡΑ ΑΦΤΟΝ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΡΙ8ΜΙΣΕΙΣ 8Α ΔΟΥΜΕ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ.


Πότε και απο που τον αγόρασες αν επιτρέπεται γιατί κάποιοι μου είπαν ότι ανέβηκε η τιμή του.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #38841 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Ρύθμιση Λέβητα Βιομάζας Mensa

tofantaraki έγραψε: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΕΔΩ,ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΛΙΣ ΑΠΕΚΤΙΣΑ ΕΝΑΝ ΜΕΝΣΑ 46ΑΡΙ,ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΟΝ ΠΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΠΟ ΤΙΝ ΦΩΤΟ,ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΕΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΤΟΥΣ 60 ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΡΙΓΟΡΑ,Ι ΕΠΙΛΟΓΙΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΛΗ Ι ΕΛΛΙΝΙΚΟ ΜΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ 3500 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝΕΒΕΝΟΝΤΑΣ ,Η ΑΦΤΟΝ ΜΕ 1850 ΣΥΝ 30 ΕΥ ΜΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΔΙΣΚΟΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΕΙΡΑ ΑΦΤΟΝ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΡΙ8ΜΙΣΕΙΣ 8Α ΔΟΥΜΕ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ.


Γράφε με μικρά γράμματα.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #38846 από mpampou
Απαντήθηκε από mpampou στο θέμα Απ: Ρύθμιση Λέβητα Βιομάζας Mensa

papg έγραψε:

tofantaraki έγραψε: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΕΔΩ,ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΛΙΣ ΑΠΕΚΤΙΣΑ ΕΝΑΝ ΜΕΝΣΑ 46ΑΡΙ,ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΟΝ ΠΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΠΟ ΤΙΝ ΦΩΤΟ,ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΕΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΤΟΥΣ 60 ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΡΙΓΟΡΑ,Ι ΕΠΙΛΟΓΙΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΛΗ Ι ΕΛΛΙΝΙΚΟ ΜΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ 3500 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝΕΒΕΝΟΝΤΑΣ ,Η ΑΦΤΟΝ ΜΕ 1850 ΣΥΝ 30 ΕΥ ΜΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΔΙΣΚΟΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΕΙΡΑ ΑΦΤΟΝ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΡΙ8ΜΙΣΕΙΣ 8Α ΔΟΥΜΕ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ.


Πότε και απο που τον αγόρασες αν επιτρέπεται γιατί κάποιοι μου είπαν ότι ανέβηκε η τιμή του.


2280 απο Λειβιδιώτη θα ηθελα να ξέρω και εγώ απο που τον αγορασες καθώς και το νεο πίνακα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #38885 από papg
Απαντήθηκε από papg στο θέμα Απ: Ρύθμιση Λέβητα Βιομάζας Mensa

mpampou έγραψε:

papg έγραψε:

tofantaraki έγραψε: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΕΔΩ,ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΛΙΣ ΑΠΕΚΤΙΣΑ ΕΝΑΝ ΜΕΝΣΑ 46ΑΡΙ,ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΟΝ ΠΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΠΟ ΤΙΝ ΦΩΤΟ,ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΕΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΤΟΥΣ 60 ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΡΙΓΟΡΑ,Ι ΕΠΙΛΟΓΙΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΛΗ Ι ΕΛΛΙΝΙΚΟ ΜΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ 3500 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝΕΒΕΝΟΝΤΑΣ ,Η ΑΦΤΟΝ ΜΕ 1850 ΣΥΝ 30 ΕΥ ΜΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΔΙΣΚΟΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΕΙΡΑ ΑΦΤΟΝ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΡΙ8ΜΙΣΕΙΣ 8Α ΔΟΥΜΕ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ.


Πότε και απο που τον αγόρασες αν επιτρέπεται γιατί κάποιοι μου είπαν ότι ανέβηκε η τιμή του.


2280 απο Λειβιδιώτη θα ηθελα να ξέρω και εγώ απο που τον αγορασες καθώς και το νεο πίνακα.


Εγώ δεν έχω Μemsa απλά κάποια στιγμή με ρώτησε ένας φίλος και ασχολήθηκα τελικά ούτε αυτός τον πήρε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #38969 από tofantaraki
Απαντήθηκε από tofantaraki στο θέμα Απ: Ρύθμιση Λέβητα Βιομάζας Mensa
1850+30 απο τον ματουσιδι ορεστιαδα 1.9 και τον συνδεσα με δικο μου υδραβλικο και ηλεκτρολογο,απο κατερινη τον βρικα με 2400 τον αντιστιχο, ναι ανεβικαν 200 κατοσταρικα λογο τον τουρκον λενε αλλα μυριζομαι εγω μαλλον αυξιμενης ζητισεις.

τεσπα βαλτε 12 λειτουργεια και 110 διακοπι και 5 ωρες αναμονι τουλαχιστον 2 μερες που δοκιμαζο το δικο μου πελλετ αντεξε ,μιας και δεν προλαβα τιποτα αλλο.

ξερει κανεις που μπορο να βρω κουκουτσι ι τιποτα αλλο να δοκιμασω???
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by tofantaraki.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ