Radijator FK4: δεν ανεβάζει ικανοποιητική θερμοκρασία

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #14902 από ΠΑΝΟΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΧΩ ΕΝΑ ΛΕΒΙΤΑ RADIJATOR FK4 ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΛΙΨΗ 280ΤΜ ΕΓΩ ΕΧΩ 160ΤΜ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΡΥΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 58 ΒΑΘΜΟΥΣ .ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΣ ΟΔΥΓΙΕΣ ΡΥΘΜΗΣΗΣ ΤΟΥ ΗΛΕΚΡΟΝΙΚΟΥ ΠΙΝΑΚΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΡΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΔΟΣΕΤΑΙ
Last edit: 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #14941 από egglezos

ΠΑΝΟΑΓΙΩΤΗΣ έγραψε: ΕΧΩ ΕΝΑ ΛΕΒΙΤΑ RADIJATOR FK4 ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΛΙΨΗ 280ΤΜ ΕΓΩ ΕΧΩ 160ΤΜ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΡΥΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 58 ΒΑΘΜΟΥΣ .ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΣ ΟΔΥΓΙΕΣ ΡΥΘΜΗΣΗΣ ΤΟΥ ΗΛΕΚΡΟΝΙΚΟΥ ΠΙΝΑΚΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΡΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΔΟΣΕΤΑΙ


με τον αντιπρόσωπο μίλησες?

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #17732 από drifter
Ποιοι αντιπρόσωποι.... κ. Σαμαρά!


Αν πουλήσετε εσείς ένα λέβητα θα σας τρελανουν για καθε βίδα! Τον εμπορο όμως.....


Όμως καποιοι πουλανε τρέλα! Δυστυχώς αυτή ειναι η αλήθεια. Σουπερ μαρκετ εχει γίνει η αγορά και μάλιστα με manual στα αγγλικά που καποιες φορες δεν το δινουν κιολας. Για τον έμπορο παντα θα φταιει κάτι άλλο.

Δεν νομίζω πως φταει ο λεβητας αλλα οι ρυθμίσεις - εγκατασταση. Εκτός και αν υπαρχουν fan coil που εγω τουλαχιστον δεν ειδα να δουλευουν σωστα με ξυλολέβητα λόγω της γρήγορης αποθερμανσης.

Τελος πάντων. Αν θελει κάτι ο φίλος ας ρωτήσει δινοντας και άλλες λεπτομέρειες.

Α! Ας δει και το αντίστοιχο θέμα για radijator.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.056 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ