Καυστήρας pellet για αρτοκλίβανο

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #6945 από baker
Χαιρετω (ως νεο μελος)το καταπληκτικο σας forum.Σκεφτομαι να κανω μια μετατροπη σε φουρνο αρτοποιιας, αλλα δισταζω με ολα αυτα που ανακαλυπτω εδω και 5 μηνες, που αναζητω σε διαφορα φορουμ εντος και εκτος Ελλαδος, οσον αφορα για την ποιοτητα και καυση pellet (cliger)κλπ.Εαν ειναι καποιος αρμοδιος να μου δωσει καποιες πληροφοριες, θα μου ηταν χρησιμες, διοτι η καυση πετρελαιου σε αρτοκλιβανο κυκλοθερμικο, πλεον αρχιζει και γινετε απαγορευτικη και σε εμας αλλα και στους πελατες μας, διοτι το κοστος θα μεταφερθει σε αυτους και καποια στιγμη θα πουν το ψωμι ψωμακι,αλλα και εμεις θα αρχιζουμε ψαχνουμε να βρουμε δουλεια :( .Περιμενω απαντησεις σας, ευχαριστω θερμα!
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #6958 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Καυστήρας pellet για αρτοκλίβανο

baker έγραψε: Χαιρετω (ως νεο μελος)το καταπληκτικο σας forum.Σκεφτομαι να κανω μια μετατροπη σε φουρνο αρτοποιιας, αλλα δισταζω με ολα αυτα που ανακαλυπτω εδω και 5 μηνες, που αναζητω σε διαφορα φορουμ εντος και εκτος Ελλαδος, οσον αφορα για την ποιοτητα και καυση pellet (cliger)κλπ.Εαν ειναι καποιος αρμοδιος να μου δωσει καποιες πληροφοριες, θα μου ηταν χρησιμες, διοτι η καυση πετρελαιου σε αρτοκλιβανο κυκλοθερμικο, πλεον αρχιζει και γινετε απαγορευτικη και σε εμας αλλα και στους πελατες μας, διοτι το κοστος θα μεταφερθει σε αυτους και καποια στιγμη θα πουν το ψωμι ψωμακι,αλλα και εμεις θα αρχιζουμε ψαχνουμε να βρουμε δουλεια :( .Περιμενω απαντησεις σας, ευχαριστω θερμα!


Καλωσόρισες baker. Αλήθεια το "pellax 70" που είχες βάλει στον τίτλο τι σημαίνει? Το έβγαλα πάντως και εβαλα για αρτοκλίβανο για να είναι πιό σαψές το θέμα που ανοιξες και ζητας πληροφορίες.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": baker

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #7070 από baker
Απαντήθηκε από baker στο θέμα Καυστήρας pellet για αρτοκλίβανο
Το pellax 70 ειναι ενας καυστηρας Πολωνικης εταιριας και αρκετοι εχουν κανει μετατροπη σε αρτοκλιβανο πετρελαιου με τον συγκεκριμενο τυπο www.google.gr/url?sa=t&rct=j&q=pellax%20...YNfO2fCOyWEdKuEg.Εαν καποιος γνωριζει η εχει ακουσει κατι θα με ενδιεφερε να ακουσω την αποψη του οποια και εαν ειναι αυτη! Σας ευχαριστω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #7112 από kappas
Απαντήθηκε από kappas στο θέμα Καυστήρας pellet για αρτοκλίβανο

baker έγραψε: Το pellax 70 ειναι ενας καυστηρας Πολωνικης εταιριας και αρκετοι εχουν κανει μετατροπη σε αρτοκλιβανο πετρελαιου με τον συγκεκριμενο τυπο www.google.gr/url?sa=t&rct=j&q=pellax%20...YNfO2fCOyWEdKuEg.Εαν καποιος γνωριζει η εχει ακουσει κατι θα με ενδιεφερε να ακουσω την αποψη του οποια και εαν ειναι αυτη! Σας ευχαριστω!


Εγώ είχα ενδιαφερθεί για τον PellasX 70 αλλα έβγαινε ένα διχίλιαρο (2000) κοντά και λόγο τσέπης πήρα Ferroli p12 με χίλια (1000) που μάλλον δεν φτάνει για φούρνο.
Δικη μου γνώμη είναι να πας να βρείς τον δικό σου συνάδελφο που το έχει πράξη και πιστεύω ότι αυτός θα σου πει πολλές λεπτομέρειες .Πιστεύω οι κύριοι από εδώ να σε βοηθήσουν ,πάρε ένα τηλ. να σου πουν που το βάλανε . www.pelletburner.gr/el/multimedia/video
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": baker

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #7361 από baker
Απαντήθηκε από baker στο θέμα Καυστήρας pellet για αρτοκλίβανο
kappas ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες σου μου ειναι αρκετα χρησιμες!Και παλη ευχαριστω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #7363 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Καυστήρας pellet για αρτοκλίβανο

kappas έγραψε:

baker έγραψε: Το pellax 70 ειναι ενας καυστηρας Πολωνικης εταιριας και αρκετοι εχουν κανει μετατροπη σε αρτοκλιβανο πετρελαιου με τον συγκεκριμενο τυπο www.google.gr/url?sa=t&rct=j&q=pellax%20...YNfO2fCOyWEdKuEg.Εαν καποιος γνωριζει η εχει ακουσει κατι θα με ενδιεφερε να ακουσω την αποψη του οποια και εαν ειναι αυτη! Σας ευχαριστω!


Εγώ είχα ενδιαφερθεί για τον PellasX 70 αλλα έβγαινε ένα διχίλιαρο (2000) κοντά και λόγο τσέπης πήρα Ferroli p12 με χίλια (1000) που μάλλον δεν φτάνει για φούρνο.
Δικη μου γνώμη είναι να πας να βρείς τον δικό σου συνάδελφο που το έχει πράξη και πιστεύω ότι αυτός θα σου πει πολλές λεπτομέρειες .Πιστεύω οι κύριοι από εδώ να σε βοηθήσουν ,πάρε ένα τηλ. να σου πουν που το βάλανε . www.pelletburner.gr/el/multimedia/video


Pellas X Λοιπόν και οχι Pellax
H τιμή από τον 40αρι είναι 2200 με το ΦΠΑ πρόσφατα ρώτησα. Αρα ο 70αρης παίζει πιό ψηλά.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": baker

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ