Λέβητας ΟPOP

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #6106 από honda 1974
Λέβητας ΟPOP δημιουργήθηκε από honda 1974
καλημερα σε ολη τη παρεα!! ηθελα να μου πειτε τη γωωμη σας μια αγορα που σκεφτομαι να κανω. υστερα απο ακετη σκεψη λογω των διαφορων μηχανηματων που κυκλοφορουν στο εμποριο κατεληξα στο λεβητα πελλετ opop 30kw της εταιρειας new house. εχω δυο διαμερισματα 100 τετραγωνικα το καθενα με δυο αυτονομιες. ηθελα τη γνωμη σας για το συγκεκριμενο μηχανημα... !
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #6155 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Λέβητας ΟPOP

honda 1974 έγραψε: καλημερα σε ολη τη παρεα!! ηθελα να μου πειτε τη γωωμη σας μια αγορα που σκεφτομαι να κανω. υστερα απο ακετη σκεψη λογω των διαφορων μηχανηματων που κυκλοφορουν στο εμποριο κατεληξα στο λεβητα πελλετ opop 30kw της εταιρειας new house. εχω δυο διαμερισματα 100 τετραγωνικα το καθενα με δυο αυτονομιες. ηθελα τη γνωμη σας για το συγκεκριμενο μηχανημα... !


Σε ποιά τιμή βρήκες τον λέβητα;

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #6239 από honda 1974
Απαντήθηκε από honda 1974 στο θέμα Λέβητας ΟPOP
δεν εχω μπει στη διαδικασια αναζητησης τιμης ακομα. οτι εχω δει μεχρι τωρα απο το site . απλα κατα τη γνωμη μου παντα θεωρω οτι ειναι ενα μηχανημα υψηλων προδιαγραφων.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #6250 από sabe
Απαντήθηκε από sabe στο θέμα Λέβητας ΟPOP
Γεια σου φίλε μου,
το έχω εγω για 2 διαμερισματα 130 τετραγωνικών.
Το μηχάνημα όντως είναι πολύ καλό και οικονομικό.
Καιει τα πάντα και δεν έχει προβληματα με κλιγκερ οπως ακούς από άλλους.
Αυτό εχει να κάνει και με το πέλλετ που καιει ο καθένας μας, εγώ προσωπικά καιω βουλγάρικο πέλλετ.
Παρόλο που έχω κάποια προβλήματα με το σύστημα που έχω στήσει (πιθανότατα να ήθελα μεγαλύτερο λέβητα λόγω του ότι δεν καλύπτει τα τετραγωνικά των κατοικιων), πιστεύω πως ειναι ενας απο τους καλύτερους λέβητες της αγοράς.
Αν θέλεις άλλες πληροφορίες, γράψε μου τις απορίες σου και θα σου μεταφέρω τις όποιες εμπειρίες μου από τον 30αρη woody που έχω.
Σημείωση: εκτός από τα τετραγωνικά, κοίταξε και τις θερμίδες που χρειάζεται η κάθε κατοικία και τα ξαναλεμε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": honda 1974

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #6270 από honda 1974
Απαντήθηκε από honda 1974 στο θέμα Λέβητας ΟPOP
φιλε μου σε ευχαριστω πολυ....! τωρα οσον αφορα το πελλετ ηθελα να μου πεισ απο που το προμηθευεσαι γιατι για το πελλετ της alphawood δεν ακουω και τα καλυτερα. επιλεγοντας δηλ το μηχανημα το επομενο προβλημα ισως να ειναι και το πελλετ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #6276 από sabe
Απαντήθηκε από sabe στο θέμα Λέβητας ΟPOP
Γεια σου Honda 1974,
Κοιταξε τις αναγκες του σπιτιου σου σε θερμίδες,
και το πελλετ ειναι το ευκολο..
Γράψε μου στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ