Επιλογη λεβητα

Περισσότερα
4 Χρόνια 5 Μήνες πριν #168824 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Επιλογη λεβητα

asterias έγραψε: απελπισια παιδια
οι λεβητες mytherm κατα πασα πιθανοτητα ειναι βουλγαρικης κατασκευης και μας δουλευουν κανονικα
αναφερομαι στον thalia και στο thc ατομικες μοναδες
οι λεβητες ειναι ιδιοι με τους euroenergy
συγκεκριμενα ο thalia με τον euroenergy cesar
και ο thc με τον euroenergy bruno
to το εργοστασιο βρισκεται στην βουλγαρια και επισης βγαζει ιδιες σομπες υδραυλικεσ ονοματι κενζο ιδιες με αυτεσ τις mytherm,υδραυλικος που συνεργαζετε με εισαγωγεα εχει παει στο εργοστασιο και εχει δει τισ μοναδες,μαλιστα σε φυλλαδιο αναφερουν σαν ατου τον λεβητων το airflow κατι που εχει δηλ και η mytherm
μακαρι να βγω λαθος.οτι δηλ ειναι ελληνικη εξαγωγη αλλα δυσκολο το κοβω


Φίλε asterias όλα δείχνουν ότι ο Thalia plus κατασκευάζεται στην Θεσσαλονίκη περιοχή Σίνδο. Στις εκθέσεις Climatherm Energy στην Αθήνα, τους είχα δει και έίχα συζητήσει με τον μηχανολόγο/μηχανικό παραγωγής. Σε παλαιότερο post συμφορουμίτης είχε επισκεφθεί το εργοστάσιο και είχε δει από κοντά πως φτιάχνονται www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&limitstart=15#57725 .
Εγώ αγόρασα τον Thalia plus 35KW πριν 1μιση μήνα και είμαι ακόμα στο στάδιο της τοποθέτησης. Τώρα να τρώμε τόσο δούλεμα και να μην είναι Ελληνικός δεν το πιστεύω. Είμαι και μακριά για να πάω να δω από κοντά energ.gr/media/kunena/emoticons/grin.png

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 5 Μήνες πριν #168828 από asterias
Απαντήθηκε από asterias στο θέμα Επιλογη λεβητα
Φιλε rofos μακαρι να ειναι οπως τα λες,ομως δεν μπορω να παραλείψω αυτα που βλεπω και ακουσα,η μοναδα cesar κατασκευαζεται σιγουρα βουλγαρια,η οποια ειναι ολοιδια με την thalia! Βασικα απο την φωτο βλεπω κ το ιδιο controller,η διαπιστωση οτι οι cesar φτιάχνονται βουλγαρια εγινε απο υδραυλικο που ο εισαγωγεας τον καλεσε να δει την κατασκευη της μοναδος,
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 5 Μήνες πριν #168829 από dryianni
Απαντήθηκε από dryianni στο θέμα Re:Επιλογη λεβητα

asterias έγραψε: Φιλε rofos μακαρι να ειναι οπως τα λες,ομως δεν μπορω να παραλείψω αυτα που βλεπω και ακουσα,η μοναδα cesar κατασκευαζεται σιγουρα βουλγαρια,η οποια ειναι ολοιδια με την thalia! Βασικα απο την φωτο βλεπω κ το ιδιο controller,η διαπιστωση οτι οι cesar φτιάχνονται βουλγαρια εγινε απο υδραυλικο που ο εισαγωγεας τον καλεσε να δει την κατασκευη της μοναδος,

Όλες οι εταιρίες που έχουν τη γραμμή παραγωγής τους στην Ελλάδα, το διαφημίζουν έντονα με ανάλογο φωτογραφικό υλικό στο site τους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 5 Μήνες πριν #168830 από asterias
Απαντήθηκε από asterias στο θέμα Re:Επιλογη λεβητα
Μηπως μπορεις να μου δείξεις φωτο απο την κατασκευή στην ελλαδα η απο το εργοστασιο,σδεν καταλαβαινω τον τροπο που το λες.
Δηλ εαν το λες ειρωνικα
Γιατι πραγματικα στο site δεν βλεπω τπτ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 5 Μήνες πριν #168831 από dryianni
Απαντήθηκε από dryianni στο θέμα Re:Re:Επιλογη λεβητα

asterias έγραψε: Μηπως μπορεις να μου δείξεις φωτο απο την κατασκευή στην ελλαδα η απο το εργοστασιο,σδεν καταλαβαινω τον τροπο που το λες.
Δηλ εαν το λες ειρωνικα
Γιατι πραγματικα στο site δεν βλεπω τπτ

Δεν ξέρω. Δεν έχω μπει στο site.
Βέβαια, γνωρίζω κι άλλες κατασκευάστριες εταιρίες (π.χ. με τζάκια που έχουν κατά κόρον παρουσιαστεί στο forum) που έχουν γραμμή παραγωγής στην Ελλάδα και δεν την προβάλλουν στο site τους.
Κάπoio video από YouTube ίσως;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 5 Μήνες πριν #168832 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Re:Re:Επιλογη λεβητα
συγνώμη φιλε...εχεις φτασει στις 2500 ευρω και ψάχνεις mytherm ....Κoιτα OPOP, ΑΧΙΝΑR , PELETKA,ΒΙΟDOM,ADTHERM ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ