Λεφτα θα δωσουμε, δουλεια σωστη θα κανουμε;

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #134199 από VOSDOGIAN

nikos40 έγραψε: Ecofaber ALPIN τελικα δεν το ξερει κανεισ αυτο το εργαλειο;
Ειναι δυνατον ενα τετοιο εργαλειο που καιει απ ολα και ειναι και πιστοποιημενο, να μην το ξερει κανεις;

Καλησπέρα Νίκο, εγώ σίγουρα δεν το ξερω αυτο το μηχάνημα,επειδη είδα ομως οτι στις επιλογές σου ειναι και ο ΜΙΛΕ ΒΙΟ που τον εχω δει να δουλεύει απο κοντά αν στα λεφτα ειναι κοντά θα σου πρότεινα πας να τον δεις τουλάχιστον απο κοντα πριν αποφασίσεις....
Φιλικά Γιάννης

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139970 από nikos40
Και ναι λοιπον φιλοι μου, σημερα ενημερωθηκα οτι εγινε εγκριση στεγαστικου δανειου (ετσι λεει) και το θεμα προωθειται στο ΥΠΕΚΑ.
Καταληξαμε σε λεβητα starfire maxi30 και δοχειο αδρανειας 800λτρ, για ισογειο 100μ και πρωτο οροφο 127μ.
Το θεμα ειναι να προχωρησω στην εγκατασταση να προλαβω τον χειμωνα η να μην κανω τιποτα και να περιμενω το ο.κ. του Υπουργειου;
Δηλαδη να μην κανω την εγκατασταση ηλιακου και σκιαστρων τωρα αλλα μονο λεβητα και παρελκομενα.
Υπαρχει πιθανοτητα να μας απορριψουν απο το Υπουργειο;
Υ.Γ. Δεν παιζονται οι τυποι σε ταχυτητα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139996 από THEOJJ
Εγω θα περιμενα το οκ,αν και λογικα θα πανε καλα τα πραγματα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140214 από nikos40
Μαλλον θα περιμενω... διοτι κανοντας κατι προχειρους υπολογισμους με την φετινη τιμη του πετρελαιου καπως θα τον κουτσοπερασουμε τον χειμωνα, και λαμβανοντας υπ οψιν οτι με συμβουλεψαν να χρησιμοποιω καλης ποιοτητας πελλετ με αυτον τον λεβητα δεν πολυσυμφερει με τις τιμες που ακουω!
Πανω απ ολα βεβαια ελπιζω να να με καλυψει θερμικα και οικονομικα η νεα εγκατασταση, διοτι εχω ενημερωσει τον αντιπροσωπο (και με σχεδιο) για τις ηδη εγκαταστημενες θερμιδες στα σπιτια, υπαρχουσες μονωσεις,κουφωματα,προσανατολισμο,προηγουμενες καταναλωσεις(με ερωτηματικο βεβαια) κλπ και εχω 246lt νερο στα πανω σωματα και 44,6lt στα κατω.
Για να δουμε τι θα δουμε ΟΤΑΝ δουμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ