Επιλογή λέβητα πέλλετ

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132980 από panagos7
Απαντήθηκε από panagos7 στο θέμα Επιλογή λέβητα πέλλετ
Φιλε VOSDOGIAN!
Κοιτα για τον PELLETECH 25 και θα ενθουσιαστεις,απιστευτο μηχανημα και κανει για τα τετραγωνικα σου.Δοκιμαστηκε σε 160 τμ παρ'οτι λεει μεχρι 150 και δουλευει ρολοι με 3 σακια την μερα!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": anisos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133092 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Επιλογή λέβητα πέλλετ
Καλησπέρα σήμερα έκανα μια βόλτα από τον κύριο Σαμαρά,και θα ήθελα να τον ευχαριστήσω για τον επαγγελματισμο του, αν και τα οικονομικά μου δύσκολα θα πλησίαζαν τους πολύ καλούς λέβητες που έχει με ανεξάντλητη υπομονή μου απάντησε σε κάθε σχετική και άσχετη ερώτηση μου :whistle: και έψαχνε να μου βρει λύσεις,αλλά κύριε Νίκο χωρίς να θέλω να σας προσβάλω όλα τα λεφτά είναι ο Σωτήρης :lol: Όσο για το θέμα λέβητα ψάχνω ψάχνω ψάχνω

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #133683 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Επιλογή λέβητα πέλλετ
Καλησπέρα επανέρχομαι στο θέμα, μετά από πολύ ψάξιμο εντός και εκτός φόρουμ η απόφαση πάρθηκε αγοράστηκε και τοποθετήθηκε ο λέβητας ξύλου του κυρίου Σαμαρά ΜΙΛΕ ΣΤ 25.000 θερμίδων www.nsamaras.gr/default.aspx?tab=page&CatID=5&ContentID=9 με τον καυστήρα www.nsamaras.gr/default.aspx?tab=page&CatID=7&ContentID=20 και τα δυο κομματια ήταν απο εκθεσιακή χρήση.Θα επανέλθω με παρουσίαση της τοποθέτησης,για την λειτουργιά δεν μπορώ να εχω αποψη μαλλον από του χρόνου προς το παρόν το μόνο που μπορώ να αναφέρω είναι οτι εδω και 3 μέρες είναι αναμένω και καίει χωρίς κανένα πρόβλημα αυτο το πελλετ www.cretabiotherm.gr/%CE%A0%CF%81%CE%BF%...ctName%2cProductName γιατί αυτο βρηκα κοντά μου και πήρα μερικά τσουβαλια(αλήθεια το γνωρίζει κανείς).
Ελπίζω να δουλέψει χωρίς προβλήματα,να αναφέρω οτι ο κύριος Σαμάρας στην όλη συναλλαγή ήταν άψογος όπως και το συνεργείο που μου σύστησε για την εγκατάσταση.
Υ.Γ Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους για την βοήθεια που μου προσφέρατε είτε σε αυτο το νήμα είτε σε διάφορα ποστ που εχω διαβάσει και με βοήθησαν να καταλάβω αρκετά πράγματα περί θέρμανσης με πελλετ και ξύλο........ ;)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #133686 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Επιλογή λέβητα πέλλετ
Καλοριζικος.
Ποσο στοιχισε ο λεβητας + την τοποθετηση;;;



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #133687 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Επιλογή λέβητα πέλλετ

χρηστος8 έγραψε: Καλοριζικος.
Ποσο στοιχισε ο λεβητας + την τοποθετηση;;;

Ευχαριστώ χρηστο,λέβητας και καυστήρας 2300+στουρναρα κοινός φπα και 600 ευρω περίπου η τοποθετηση

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": χρηστος8

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #133689 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Επιλογή λέβητα πέλλετ
Καλορίζικος Γιάννη και ευχομαι καλές καύσεις! ;)


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ