Αγορα ξυλολεβητα. Πανακριβος ή ιδεα μου?

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #119206 από stergiosbik
Ελα ρε πατριδα!!!!!
Μεσα απο Τρικαλα;
Εγω καταγομαι απο ορεινη Καλαμπακα. :cheer:
Βεβαια μενω Λαρισα αλλα στα Τρικαλα ειμαι καθε τρεις κ λιγο.
Ειτε οταν παω για το χωριο,ειτε οταν ερχομαι επισκεψη στους συγγενεις μιας κ ειναι κ αρκετοι.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #119208 από pcexpert
ναι ρε πατριδα απο Τρικαλα και εγω.και εχω μπλεξει δεν μπορω να βρω σωστο ανθρωπο να παρω σωστο ξυλολεβητα και θα μας κοψει το κρυο βλεπω τωρα το χειμωνα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #119209 από egglezos
τί να γράψω εγώ τώρα εδώ μέσα...με 130 τετραγωνικά σπίτι, και κουρελούδες να έχει για πόρτες, 35 kw δεν μπορεί να τα πάρει ούτε με τα παράθυρα ανοιχτά...έλεος...η παραπληροφόρηση πάει σύννεφο...

Γιατί καλέ μου άνθρωπε δεν κάνεις μια μελέτη θέρμανσης με έναν μηχανολόγο? Όχι πωλητή λεβήτων, ανεξάρτητο μηχανολόγο...

Γιατί δεν εμπιστεύεσαι κάποιους ανθρώπους που ξέρουν λίγο το άθλημα? Γιατί ο Κοσμίδης και ο Λέονας να πρέπει να σου αποδείξουν το αυτονόητο? Διάβασε τους λίγο εδώ μέσα τουλάχιστον...

Αυτοί που σου πουλάνε αυτούς τους λέβητες, μέχρι πρόπερσι τί πουλάγανε? Αιρκοτνίσιον ή Πετρελαίου μήπως?

Κάνε μόνος σου μια σωστή έρευνα αγοράς, με μολύβι και χαρτί, με σωστά κριτήρια και όχι μόνο εμφάνιση ή ευφάνταστους τίτλους στα προσπέκτους και μετά πάρε μια σωστή απόφαση με γνώμονα το μακροχρόνιο όφελος σου και όχι την εφήμερη κάλυψη μια ανάγκης. Δεν νομίζω να θέλεις να πετάξεις τα 4-5 χιλιάρικα αυτά...

Και ένα ανέκδοτο: κάποτε ένας φίλος μου πήρε ένα πολύ ωραίο Rover 214 GSi. Ηταν το πιο φθηνό, καλύτερα εξοπλισμένο και πιο γρήγορο στα χαρτιά...ξέρετε που κατέληξε το Rover? έβγαλε τόσες πολλές ζημιές που ο φίλος μου ντράπηκε ακόμα και να το πουλήσει σε όποιον κακομοίρη...το απέσυρε στα 8 χρόνια για ανακύκλωση...και ξέρετε τί πουλάει και η Rover σήμερα...

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik, kostasd

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #119210 από fotisbasm
Ο γνωστος σου μπορεινα εμπορευετε των σατουρν αλλα δεν τον κατασκευαζει , και αντε και τον πηρες και εβγαλε προβλημα και στον αντικατεστησε , ποιος σου υπογραφη οτι δεν θα γινει ξανα το προβλημα μετα απο 3-4 χρονια ; Λεβητα περνεις για μια ζωη , οχι πουκαμισο .

Ασε τους γνωστους και παρε κατι επωνημο και καλο


Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #119212 από stergiosbik
Πες τα Χρυσοστομε!(Νικο)
Αλλιως ειναι να το ακουμε απο το δικο σου στομα κ αλλιως απο το δικο μου!
Ο Νικος(egglezos) φιλε pcexpert,εκτος απο κατασκευαστης ειναι κ μηχανολογος οποτε.... ;)

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": egglezos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #119213 από pcexpert
για τον opop ecomax τι γνωμη εχετε?
και αν κανεις απο εσας ξερει που αλλου μπορω να βρω στα τρικαλα καποια αξιολογη μαρκα λεβητα παρακαλω ας με βοηθησει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ