ερωτηση για αλυσοπριονο

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111234 από Ferezz
ερωτηση για αλυσοπριονο δημιουργήθηκε από Ferezz
γεια σασ παιδια ειμαι αναμεσα σε 2 αλυσοπριονα τα οποια κανουν γυρω στα 200 ευρω. το θελω για να κοβω ξυλα για το τζακι και να κλαδευω 150 ριζεσ ελιες.(χρονο παρα χρονο) ποιο θα μου προτεινατε αναμεσα σε αυτα τα 2 ή και αλλα..(ακουω προτασεις)Ευχαριστω
Makita: www.stereotiki.gr/store/index.php?target...ucts&product_id=4010
Huqsvarna: www.ergaleiakipou.com/index.php?route=pr...roduct&product_id=71

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111241 από parth
Απαντήθηκε από parth στο θέμα ερωτηση για αλυσοπριονο
Και οι δυο ειναι πολυ καλες εταιριες, αλλα τα μοντελα αυτα ειναι τσ entry-level μοντελα και καθαρα για ερασιτεχνικη χρηση. Επειδή 150 ριζες ελιες δεν ειναι και λίγες, θα σου πρότεινα να ανεβασεις το budget σου στα 300 Ευρώ, για να παρεις ενα 2.3-2.5ΗΡ αλυσοπρίονο που να κόβει ανετα και ξυλα για τζακι (για κλαδεμα χλωρων εισαι καλυμενος με αυτα που γραφεις)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Ferezz

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111288 από SHERIF
Απαντήθηκε από SHERIF στο θέμα ερωτηση για αλυσοπριονο

Ferezz έγραψε: γεια σασ παιδια ειμαι αναμεσα σε 2 αλυσοπριονα τα οποια κανουν γυρω στα 200 ευρω. το θελω για να κοβω ξυλα για το τζακι και να κλαδευω 150 ριζεσ ελιες.(χρονο παρα χρονο) ποιο θα μου προτεινατε αναμεσα σε αυτα τα 2 ή και αλλα..(ακουω προτασεις)Ευχαριστω
Makita: www.stereotiki.gr/store/index.php?target...ucts&product_id=4010
Huqsvarna: www.ergaleiakipou.com/index.php?route=pr...roduct&product_id=71


Για να κόβεις ξύλα σε καλύπτουν άνετα και τα δύο, για να κλαδεύεις όχι είναι μεγάλα και έχουν βάρος, υπάρχουν μικρά που τα δουλεύεις με το ένα χέρι, 150 δένδρα κλάδεψέ τα με πριόνι χειρός έτσι κάνεις και γράμμωση...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.050 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ