Επιλογή λέβητα ξύλου (Viessman vs Vigas)

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112854 από egglezos
Απαντήθηκε από egglezos στο θέμα Επιλογή λέβητα ξύλου (Viessman vs Vigas)
προσωπική σου γνώμη και λίστα...η οποία με την δική μου επαγγελματική γνώμη, απέχει δυστυχώς αρκετά από την πραγματικότητα.

Υπάρχουν μηχανήματα ξύλου που πραγματικά τα "χαζέυεις" όταν δουλέυουν, και δεν περιλαμβάνεις κανένα.


(ΥΓ: δεν μπορώ να τα αναφέρω λόγω...επαγγελματισμού: σημείωσε ότι δεν είναι μόνο δικά μου μηχανήματα στην λίστα αυτή)

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112918 από apidopoulos
Απαντήθηκε από apidopoulos στο θέμα Επιλογή λέβητα ξύλου (Viessman vs Vigas)
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ειναι το μαιλ μου,αν δεν σου κανει κοπο μπορεις να μου στειλεις εκει οτι θελεις.(παντα μιλαμε για αυτα τα οικονομικα δεδομενα ετσι?)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112922 από sootos
Απαντήθηκε από sootos στο θέμα Επιλογή λέβητα ξύλου (Viessman vs Vigas)

apidopoulos έγραψε: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ειναι το μαιλ μου,αν δεν σου κανει κοπο μπορεις να μου στειλεις εκει οτι θελεις.(παντα μιλαμε για αυτα τα οικονομικα δεδομενα ετσι?)


ενδιαφερoμαι και εγω αν δεν σου κανει κοπο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ