Βοήθεια για επιλογή λέβητα: Εffecta - Windhager - Froling

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #100486 από stratis 1
Ν.ΣΑΜΑΡΑΣ

32ο χλμ. Λεωφ. Λαυρίου, ΤΘ. 20009 / Τ.Κ. 19003, Μαρκόπουλο - Αττική
Τηλ. 22990 63480
Fax 22990 63481
Email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #100491 από Gdevil

egglezos έγραψε: ......
Επίσης, μην ξεχνάμε ότι εκτός από την οικονομία σε καύσιμο (πελάτες μου με Windhager έχουν ήδη αναλογία 1:1,8), η λιγότερη κατανάλωση σημαίνει και λιγότερο κουβάλημα, λιγότερη στάχτη, λιγότερο καθάρισμα, κτλ...
...

Όπως διάβασα το παραπάνω που έβαλα με bold φάνηκε σαν να γράφει αναλογία 1:1 και μετά ένα εμότικον....
Είπα να το σχολιάσω πως γίνεται αυτό......
Μόλις το έβαλα σε quote είδα πως γράφει αναλογία 1 προς 1,8 και μετά μία παρένθεση κλεισίματος..
Οπότε άκυρο το σχόλιο που θα έγραφα αλλά παρόλα αυτά καλό θα ήταν να διορθωθεί αν γίνεται από κάποιον συντονιστή (δλδ να μπει κενό μετά το 1,8 και μετά η παρένθεση)


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by Gdevil.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #100493 από egglezos
και εγώ σήμερα μόλις είδα τί έλεγε έφριξα λιγάκι και έτριβα τα μάτια μου αλλά μετά κατάλαβα ότι μου είχε παίξει άσχημο παιχνίδι το emoticon (πώς στο καλό λέγεται...) Ευχαριστώ gdevil για την επισήμανση.

Οσο για τα τηλέφωνα επικοινωνίας, έχει ένα κουμπί δεξιά στην οθόνη το οποιο και εγώ καμιά φορά δεν το βρίσκω...τί να κάνω με αυτούς τους γραφίστες, τρελοί καλλιτέχνες...Ευχαριστώ stratis1 για την παραβολή.

Καλημέρα σας...

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ