Έχει κανείς τον P100 Platinum Kostrzewa;

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130018 από antkriti
Απαντήθηκε από antkriti στο θέμα Έχει κανείς τον P100 Platinum Kostrzewa;
Καταρχήν θα ήθελα να Χαιρετήσω όλους τους φίλους που ασχολούνται με το θέμα αυτό που λέγετε Fuzzy Logic 25Kw είμαι και γω εγώ καινούργιος αγοραστής του συγκεκριμένου λέβητα .Έχοντας εμπειρία μόνο 10 ημερών και ατελείωτες ώρες στο λεβητοστάσιο προσπαθώντας να τον ρυθμίσω στην αρχή με πελετ το οποίο και το παράτησα αφού είδα ότι δεν συνέφερε το γύρισα σε πυρήνα είμαι σε καλό δρόμο πιστεύω σε ότι αφορά της ρυθμίσεις κατανάλωση δεν μπορώ να πω με σιγουριά ακόμα γιατί ακόμα πειραματίζομε έχω ρυθμίσει την τροφοδοσία στο 5.8 τα κλαπε και τα δυο στην θέση 2 το antiploc sto 8 έχω Βάλη και την στεφάνη πάνω από το πιατάκι που είναι για πελετ σημειωτέο ότι της ρυθμίσεις της έκανα απομονώσου ο αντιπρόσωπος που μου τον πούλησε δεν είχε και τόση ηδέα σχετικά μια και δεν είναι δουλεία του αυτός είναι έμπορος πιστεύω ότι το ίδιο πρόβλημα και άλλοι σαν και έμενα γιαυτο παιδιά ας βοηθήσουμε ο ένας τον άλλον αργότερα θα βάλω βιντεακι με της ρυθμίσεις και την φλόγα θα ήθελα να που πει κάποιος της δικαιστου ρυθμίσεις στην πυρήνα ώστε να συγκρίνουμε της τιμές από ότι είδα φίλε ΚΑΚΟΣ εσύ έχεις κάψει και πυρήνα μπορείς να μας πεις τη δικιασου σου ρύθμιση στο payer test . ευχαριστώ .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.058 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ