Έχει κανείς τον P100 Platinum Kostrzewa;

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11991 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Έχει κανείς τον P100 Platinum Kostrzewa;
Κανε σουμα και πες μας συνολικα για φετος για σπιτι 75 τμ ποσο καταναλωσει ειχες ποσοτητα και κοστος και τι θερμοκρασιες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12005 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Έχει κανείς τον P100 Platinum Kostrzewa;

erimitis έγραψε: Κανε σουμα και πες μας συνολικα για φετος για σπιτι 75 τμ ποσο καταναλωσει ειχες ποσοτητα και κοστος και τι θερμοκρασιες.


Σε έχω έτοιμο διότι κρατάω και αρχείο αμαλαχι ναουμ!!
Οι υπερκαταναλώσεις τις πρώτες 2 εβδομάδες οφείλονται σε λάθος ρυθμίσεις. Ε....σαν αρχάριος μέχρι να τον μάθω....



Συνημμένο αρχείο:

Όνομα Αρχείου: FuzzyLogic.pdf
Μέγεθος αρχείου:189 KB

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12351 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Έχει κανείς τον P100 Platinum Kostrzewa;

γιαννης έγραψε: Πήρα απάντηση από Ελλάδα και μου είπαν ότι έχει 8 χιλιοστά σαν πολλά μου φαίνεται


Γιάννη η απάντηση στην ερώτησή σου έστω και καθυστερημένα



ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13417 από spiros corfu
Απαντήθηκε από spiros corfu στο θέμα Έχει κανείς τον P100 Platinum Kostrzewa;

panagiotispanagiotis έγραψε: Αγαπητε φιλε (egglezos)επειδη εχω δει πολλα μοντελα λεβητα πελλετ πιστευω πως αν δεν βαλεις χερι και γενικα αν δεν εχεις ορεξη να ασχοληθεις (οπως ειπε καποιος ''απο τον καναπε'') δουλεια δεν γινεται.
Το λεω γιατι μερικοι πιστευουν οτι με τον αυτοκαθαριζομενο θα πατησουν ενα κουμπι και ολες οι βρωμιες θα εξαφανιστουν . Εδω του πετρελαιου οι λεβητες που αφηνουν ελαχιστα καταλοιπα και παλι μια συντηρηση τη θελουν. Ειμαι κερκυρα και ειναι δυσκολο να βρεθουμε αλλα γενικα θα ηθελα να εχω επαφες με μελη γιατι ενδιαφερομαι να ασχοληθω και επαγγελματικα καποια στιγμη, αν και δημ υπαλληλος(της πεινας)

Φιλε Παναγιωτη γεια σου.Τωρα που επιτελους εφυγε ο χειμωνας,ξεκιναω μια ερευνα αγορας σχετικα με τους Ξυλολεβητες και λεβητες Βιομαζας,ωστε να προετοιμαστω για τον επομενο χειμωνα.Ψαχνωντας στο Ιντερνετ ειδα το συγκεκριμενο Μοντελο οπου εχεις και εσυ,και για να ειμαι ειλικρινης με ενδιαφερει αμεσα.Εστειλα μειλ στην Εταιρια μηπως εχουν Αντιπροσωπο αλλα μου ειπαν οτι ο κοντινοτερος ειναι στα Ιωαννινα.Ειμαι και εγω Κερκυραιος,και διαβασα τις παρατηρησεις σου για τον Λεβητα,αν θελεις να βρεθουμε απο κοντα να τα πουμε καλυτερα η τηλεφωνικως δεν με πειραζει θα σου ημουν ευγνωμον.Φιλικα Σπυρος.
Last edit: 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by spiros corfu.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13650 από panagiotispanagiotis
6977069350 call me

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26340 από Kerk
Απαντήθηκε από Kerk στο θέμα Έχει κανείς τον P100 Platinum Kostrzewa;
Γεια σε ολους τους φιλους του forum.Μετα απο αρκετο χρονικο διαστημα παρακολουθησης των θεματων του forum (μια και ειναι αρκετα ενδιαφεροντα)αποφασισα να γινω κι εγω μελος.Κι επειδη τυχαινει να βρισκομαι μαλλον ενα βημα πριν την αγορα ενος τετοιου λεβητα (το'ψαξα κι εγω οσο μπορουσα),θα μ'ενδιεφερε η γνωμη του kakos για τα συγκριτικα πλεονεκτηματα που ειχε ο συγκεκριμενος στην κατηγορια του και τον επελεξε και τα τυχον μειονεκτηματα που διαπιστωσε μετα την εγκατασταση (τωρα εχει και την εμπειρια :) ).Οπως επισης αν το καθαρισμα του ειναι γενικως δυσκολο η/και χρονοβορο.
(Αν η απαντηση πρηγηθει της αγορας μπορει να εχει καθοριστικη σημασια)
Καθε συμβουλη για να προσεξω η να ζητησω οτιδηποτε επιπλεον κατα την αγορα,δεκτη.



Ευχαριστω εκ των προτερων.

Οταν ολα αποτυχουν,ανοιξε το βιβλιο των οδηγιων.
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Kerk.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.091 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ